Chcete být v posteli za bohyni? Žádný problém! Známe fajn triky!

Chcete být v posteli za bohyni? Žádný problém! Známe fajn triky!

Pokud jste spolu chvíli zřejmě si vystačíte s klasikou, ale jakmile vedle sebe uleháváte nějaký ten pátek, chce to změnu. A nemyslíme tím, abyste namísto Petra, zavolala Pavlovi. Přinášíme tahák, který rozbouří milostné hladiny a do ložnice vám vtrhne uragán vášně. My ho už s nedočkavostí vyhlížíme!


Orál? Pod podmínkou dokonalosti!

Už všechny víte, že když budete při kouření jeho chlouby nepřítomně koukat po všem možném, jeho erekce splaskne dřív, než se sama stihnete nudit. Namísto toho mu věnujte řízný a přímý pohled, zatímco jazykem smyslně masírujete jeho žalud, nastřídačku připojte ruční práci a předvěďte se s pod tlakem, co ho vynese do slastného Edenu.

Tip: Když si ještě před tím nalakujte nehty sytou červenou, máte co do činění s úspěchem. Kontrast rudých drápků a nenechavých doteků mu spustí touhu!

Dejte vale chloupkům!

Shoďte houští a totéž nakažte i drahému. Proč? Když do vás bude mizet až nadoraz, budete si oba náruživě užívat hladké tření, které vám nebudou tlumit chloupky. Klidně společně zamiřte do koupelny a vzájemně se za pomoci žiletky proholte v dokonalou hladkost. Pozor si ale dejte na jeho oblast varlat. Za prvé tam chloupky můžete zkrátit holícím strojkem, nebo tuto delikátní oblast přenechejte k oholení drahému, i když se to nemusíte zdát komplikované, tak pokožka na šourku se velmi ráda krabatí a namísto hříšného večeru byste z jeho kouzelného váčku, mohla udělat válečného invalidu s několika krvavými šrámy.  

Hlaďte ho delikátní jemností vašeho spodního prádla!

Možná si budete říkat, proč byste to měla dělat?! Dámské prádlo je vyrobeno z neobvykle jemných materiálů, které mužské tělo nezná. Když ho budete hladit přes vaše saténové negližé, probudíte v něm spící touhu.

Tip Kateřiny: „Romana pokaždé dostane do kolen, když svleče mé kalhotky a ve finále se do nich udělá. Já pak musím jít domů naostro,“ přiznává nesmělá blondýnka (29).

Milujte se po tmě!

Myslíte se, že jsme se zbláznili? Ale kdepak! Když si tu a tam střihnete sex pod rouškou tmy, můžete se těšit na mnohem intenzivnější zážitky. Nebudete mít pod kontrolou to, kam budou směřovat partnerovy polibky, nebo doteky a o to víc, budete vzrušení a vaše smysly budou vydrážděny na maximum. A navíc, ve své mysli se můžete milovat klidně s tím uhrančivým sousedem, co na vás mohl včera oči nechat. 

 

 

 

 

 

zdroj: Alice Nová
fotky: pixabay.com