Jeho finální tečka a dilema žen: Spolknout, vyplivnout nebo (jenom) nastavit tvář?

Jeho finální tečka a dilema žen: Spolknout, vyplivnout nebo (jenom) nastavit tvář?

Zatímco on se zmítá na vrcholu slasti a touží po jediném – naplnit ženina ústa a pozorovat, jak si smetanovou nálož bude převalovat po jazyku a pak to všechno bez cavyků a řečí labužnicky spolyká. Tak vypadá jejich dokonalá představa, která v realitě vypadá jinak! Výmluvy


Zatímco on se zmítá na vrcholu slasti a touží po jediném – naplnit ženina ústa a pozorovat, jak si smetanovou nálož bude převalovat po jazyku a pak to všechno bez cavyků a řečí labužnicky spolyká. Tak vypadá jejich dokonalá představa, která v realitě vypadá jinak! Výmluvy totiž korunuje jasné „ne“. Proč muži po tomto žhavém finále tolik touží?

ID-10090863

Nám tím uděláte radost a vám se pusa nezkřiví!

„Nevím, proč s polykáním ženské tolik nadělají. Jedna prostě nemůže, protože to do úst nepatří, druhá by nesnesla chuť spermatu a třetí, aby to nemusela řešit, raději z principu odmítá orální sex. A pak se všechny do jedné diví, že chlapi zařadí zpátečku, dají jim kopačky a jdou o dům dál, nejčastěji do náruče milenky, která má nadání a chuť snad pro cokoli. Když si představím, že mne drahá dožene k šílenství za pomoci rtů a pak se do nich navíc můžu udělat, jsem na vrcholu blaha. Nemusím se kontrolovat, abych jí náhodou nenaplnil ústa - mezitím, co hbitě jazykem přejíždí tam a zase zpátky a pak když to přijde, nejenomže si tu silnou explozi užívám, ale navíc mohu ty pocity znásobit o podívanou, jak má sprška plní její pusu a pár kapek ji ulpí na bradě a prsou. S takovou ženskou se pak cítím jako král, ne jako pitomec, který si musí dávat majzla, aby se náhodou nepřiotrávila,“ uvádí na pravou míru Radim (37).

Hned, jak to přijde, šup s tím ven!

„Inu, ženskou, co to má v hlavě srovnané a nedělá s tím štráchy, by chlap stěží pohledal. A když už nějakou odvážnou najde, tak namísto toho, aby to celé mlsně spolkla, nebo si s tím efektně pohrála, tak nás dorazí tím, že okamžitě běží do koupelny, aby to dobré z nás, o co si celou dobu koledovala, (s)prostě vyplivla. Jestli se mezi vámi najde taková, co s tím nemá problém, ať dá vědět – garantuji, že už rozhodně nebude sama,“ svěřuje se Ondřej (33).

Nejhorší na tom všem je, když vůbec nepraktikuje orál!

ID-10055297

„Souhlasím s názory chlapů výše, samozřejmě rád bych si někdy užil svou rozkoš až do konce, bez toho aniž bych se musel omezovat s myšlenkou, kam s tím. Ale ono najít ženskou, co zbožňuje orál a ví, co se sluší a patří, je taky kumšt. Pokud vidím, že si to daná dotyčná užívá stejně jako já, obličej ani ústa mi nastavit nemusí (i když bych se rozhodně nebránil), rád totiž zamířím na oblast ňader a chlapům radím to stejné, k tomuto totiž partnerky přemluvíte snáz. Pokud bych natrefil na ženskou, co orální sex odmítá, dřív nebo později bych jí dal sbohem. Ono láska je sice jedna věc, ale moje sexuální potřeby a nároky věc druhá.“ přichází se svým poznatkem Robert (40). Možná je opravdu načase se zamyslet a vzít si z těchto chlapských názoru něco pro sebe. Když to shrneme, zřejmě v rukou držíte triumf, o kterém nemáte ani tušení, jakou ve skutečnosti má moc. freedigitalphotos.net