Jarní kabátky jsou tu

Ano, ano, přesně tohle období je tu a s ním i krásné, nové kolekce jarních kabátků, bundiček, vestiček a všeho na co si vzpomenete.  Jednobarevnost má letos hlavní slovo Více barevné modely letos nečekejte, návrháři se drží spíše střídmějších vzorů, proto jednobarevn


Ano, ano, přesně tohle období je tu a s ním i krásné, nové kolekce jarních kabátků, bundiček, vestiček a všeho na co si vzpomenete. 

Jarní kabátky jsou tuJednobarevnost má letos hlavní slovo

Více barevné modely letos nečekejte, návrháři se drží spíše střídmějších vzorů, proto jednobarevné kabátky budou tím pravým ořechovým. Klasicky povedou barvy jako šedá ve všech možných odstínech, černá, béžová a bílá. Velmi oblíbenými se stanou i pastelové barvy. Dámy si mohou vybírat i z výraznějších kabátků jako jsou červená, zelená a modrá.

Čtěte také: Barevné jarní doplňky

S koženou bundou za dámu i za sportemJarní kabátky jsou tu

Barvy máme ujasněné, a jaké střihy se letos budou nosit? Nezklamou klasické kožené bundy do pasu, ostatně bez nich by to ani nešlo. Kůži seženete v již zvýše zmíněných barvách, v červené, tmavě modré, černé, hnědé i bílé. Prim hraje i fakt, že si k takovému svršku můžete vzít prakticky cokoliv, od lodiček až po tenisky.

Čtěte také: Pusťte jaro do svého těla i duše

Jarní kabátky jsou tuBaloňáky jsou letos číslem jedna

Také s baloňáky se letos roztrhl pytel. Návrháři si tento střih skutečně zamilovali a tak baloňák seženete na každém rohu. Vedou odstíny hnědé, velbloudí, khaki i čokoládová. Baloňáky jsou však ušity i v kratších, tedy tříčtvrtečních délkách.

Nesmíme zapomenout ani na vestičky. I ty již několik let hýbou módním trhem. S kožíškem nebo raději se zajímavými cvočky? Účelné jsou u vestiček všech druhů i kapsy, do kterých vložíme téměř celou základní výbavu.

Na jaře můžete vybírat i z mnoha materiálů, převládne však ten přírodní, jako bavlna a len. Praktické jsou i nepromokavé pláště vhodné především do aprílového počasí.

Text: Jana Čechová