Celá ze zlata

Jako od moře Opálená pokožka působí neuvěřitelně sexy. To, že jste ještě neměla čas ani přemýšlet nad tím, kam letos vyrazíte nachytat bronz, je nám jasné. I tak ale můžete předběhnout sezónu a k prvnímu opálení si trochu dopomoci. Svůdný nádech vám propůjčí sol


Celá ze zlataJako od moře

Opálená pokožka působí neuvěřitelně sexy. To, že jste ještě neměla čas ani přemýšlet nad tím, kam letos vyrazíte nachytat bronz, je nám jasné. I tak ale můžete předběhnout sezónu a k prvnímu opálení si trochu dopomoci. Svůdný nádech vám propůjčí solární záření. Výsledek je viditelný už při první návštěvě solária, avšak je třeba jej neustále „přiživovat“. Chcete-li se ale vyhnout rizikům, která solária přináší, zaměřte se raději na samoopalovací nástřiky v speciálních sprchách. Středomořské zhnědnutí se dostaví už po cca třech až čtyřech hodinách. Celkově efekt vydrží déle jak týden. Poté už je jen na vás, zda budete opálení podporovat doma za pomoci samoopalovacích krémů či si návštěvu zopakujete.

Čtěte také:Romantické rande? Buďte neodolatelná!

Zatřpyťte se!

Vaše pokožka dostane nový rozměr také při používání tělových krémů s přídavkem bronzových a zlatých mini částic, které se budou krásně třpytit při každém vašem pohybu. Třpytkami ozdobte hlavně odhalené paže, krk a dekolt. Do oblasti ďůlku mezi prsy můžete aplikovat trochu bronzeru a dopomoci si tak k žádoucímu push-up efektu.

Zlaté ošetření proti vráskám

Hýčkejte svou pleť a dopřejte si luxusní ošetření kosmetikou, která ukrývá částice pravého zlata. Ty totiž mají vypínací efekt a tak si hravě poradí s vráskami. Vyzkoušet můžete i speciální dvouhodinové kosmetickou péči rozjasňujícím sérem La Prairie, které primárně cílí na redukci hlubokých i začínajících vrásek. Sérum je obohacené o mikročástečky 24 karátového zlata, které mu propůjčují mimořádný účinek. Ošetření zlepšuje pružnost ochablé pleti, zpevňuje ji a vypíná. Okamžitě vyplňuje vrásky, urychluje odstraňování odumřelých buněk a podporuje doplňování energie a vitality. V kombinaci se speciální „anti-wrinkle“ masáží zaručuje výsledek mladistvě rozjasněné pokožky. Najdete v portfoliu služeb beauty salonu La Belle (www.labelle.cz) za cenu 3990 Kč.

Líčidla, která vás rozzáří

Vsaďte na kouzelnou moc zlatých stínů, bronzeru, make-upu se zlatým třpytem, lesku na rty či tvářenky se zlatou perletí a myslete na jednoduchá pravidla, která ještě více umocní váš zlatý look. Stín v jemném zlatavém odstínu aplikujte nejen na spodní pohyblivé víčko, ale také pod obočnicový oblouk. Trochu naneste i do vnitřního koutku oka. Pokud používáte bronzer, krom líček jím ozdobte i střed čela a brady. Tvářenkou byste naopak měla „vytáhnout“ pouze kontury lícních kostí.

Čtěte také: Brazilská depilace, snadno a bez pupínků!

Denní i noční zlatá péče

Pečujte o sebe jako královna a pořiďte si zpevňující a hydratační krém Master Firming Light italské značky LBF, který v sobě ukrývá komplex mistrovského zlata. Sametová emulze s globálním účinkem proti stárnutí zlepšuje pružnost a kompaktnost unavené pokožky a pomáhá jí znovu získat zářivost a sílu. Je určena zvlášť citlivé a velmi dehydratované pokožce, které dodává pružnost a zároveň ji chrání před účinky volných radikálů. Posiluje jeji přirozenou ochrannou bariéru, eliminuje vrásky a preventivně působí před vznikem nových. Výsledky jsou viditelné už při prvním použití. Pokožka zůstává vypnutá a zdravě se leskne.

Čtěte také: Zaostřeno na svůdný pohled

Zlato ve vlasech

Přirozenost, zdravý lesk a třpyt vašim vlasům dodá paleta barev Matrix v kávových odstínech. Je možné jej používat jen pro lehké promelírování či k aplikaci na celou kštici. A pokud vlasy nechcete zatěžovat zbytečným barvením či odbarvováním, můžete sáhnout po vyhlazovacím séru s částečkami zlata Balea nebo po lesku na vlasy se zlatými třpytkami Taft.

Tak a teď už vám k dokonalosti chybí jen zlatá karta:)

Text: Jana Tobrmanová