Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

O Gwyneth Gwyneth Paltrow se narodila 27. září v kalifornském Los Angeles. Málokdo ví, že kromě herectví se Gwyneth věnovala také zpěvu - účinkovala v několika muzikálech, nazpívala soundtrack k filmu Karaoke a v roce 2002 si zazpívala se zpěvačkou Sheryl Crow ve skladbě It'


 

O Gwyneth

Gwyneth Paltrow se narodila 27. září v kalifornském Los Angeles. Málokdo ví, že kromě herectví se Gwyneth věnovala také zpěvu - účinkovala v několika muzikálech, nazpívala soundtrack k filmu Karaoke a v roce 2002 si zazpívala se zpěvačkou Sheryl Crow ve skladbě It's Only Love. Gwyneth Paltrow jste mohli vidět ve filmu: Sedm, Letuška první třídy, Láska a jiné pohromy, Těžce zamilován a nebo Nahoru, dolů.

Čtěte také: Proměňte se v Ms. Sailor

 

Gwyneth má výborný vkus!

Že má Gwyneth  šťastnou ruku nejen ve výběru oblečení, ale také v oblasti vztahů, potvrzuje fakt, že až do roku 1998 byl jejím životním partnerem jeden z nejvíc sexy mužů světa, Brad Pitt. Po jejím boku se před časem vyskytoval také například Ben Affleck a k zahození není ani její současný manžel, frontman kapely Coldplay Chris Martin.

Nyní se pohybuje střídavě v New Yorku, L.A. a Londýně. A úhlavní pozornost věnuje Gwyneth svým dvěma dětem, Mosesemu (6) a Apple (8). Přesto se ale stále snaží vypadat dobře a nás hlavně zajímalo, jak si udržuje stále skvělou postavu, zdravého ducha a nejen to.

Jak byste popsala váš osobní styl? Jaké jsou jeho hlavní prvky? V osobním životě upřednostňuju jednoduché, elegantní, ale zároveň pohodlné oblečení. Pokud se mám objevit na červeném koberci, vždy chci najít něco jedinečného, abych se neopakovala. Mám ráda dobře padnoucí oblečení, které mi dává možnost pohybu, takže se v něm cítím pohodlně. Během všedního dne je můj styl spíše jednoduchý, ale občas ho ráda něčím oživím.

Bez kterých tří kousků ve vašem šatníku byste nemohla žít a proč?Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém! Mé boty, neumím vybrat jeden pár – prostě všechny moje boty, zimní kabáty – v Londýně a New Yorku je v zimě opravdu chladno - a musím jmenovat i své svetry. Jsem citlivá na chlad, takže se musím udržovat v teple.

Jak důležitá je pro vás móda? Je sice důležitá, ale udržuju si nadhled. Móda je něco, co si užívám a dokážu ocenit, ale neřekla bych, že jsem jí posedlá. Myslím, že mám k módě zdravý vztah.

Jaký styl preferujete ve volném čase? Preferuju pohodlné šik oblečení, které je praktické, ale zároveň stylové.

Jaké jsou vaše tři nejlepší tipy na krásu a styl? Něco speciálního pro maminky? Buďte přirozené a elegantní. Tento styl je nadčasový. Hydratujte a používejte ochranné prostředky proti slunci. A za třetí… zůstaňte fyzicky aktivní. Trocha cvičení prokáže vaší sebedůvěře i náladě velkou službu.

Vaše vlasy vypadají vždy úžasně. Jaké je za tím tajemství? Snažím se o ně opravdu starat. Ale vyhledávám pomoc profesionálů, aby vypadaly opravdu dobře.

Jak si udržujete svěžest během stresových období? Podělte se s námi prosím vaše tři nejlepší tipy. Musím říct, že cvičení mi opravdu pomáhá zvládat každodenní stres. Když zavezu děti do školy, snažím se opravdu pořádně si zacvičit a rozpumpovat srdce. Pokouším se udržovat si nad věcmi nadhled a nebýt příliš zklamaná, když se něco nepovede. Relaxuju také při vaření. Připravování jídla pro svou rodinu mi opravdu přináší pocit spokojenosti. Čtěte také: Pravá blondýna Reese Witherspoon a denim v hlavní roli

Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

 

 

Jak se udržujete fit? Jaký je váš cvičební rituál? Dejte nám nejlepší tipy, jak mít tělo v takové formě, jako jej máte vy. Opravdu hodně cvičím, abych zůstala ve formě. Už dávno jsem se naučila, že prostě neexistují žádné zkratky. Pokud chcete zůstat fit, musíte se opravdu hodně snažit. Alespoň pětkrát týdně cvičím podle metody Tracey Anderson. Tento energeticky náročný program mi opravdu vyhovuje. Zavezu děti do školy a pak jedu domů a strávím hodinu, někdy i dvě, cvičením. Pokud cestuju, hledám prostor pro cvičení i tam, kde právě jsem. Nejtěžší je najít si čas, ale jsem hodně disciplinovaný a vytrvalý člověk.

Jak a kde relaxujete? Mám pro sebe trochu klidu, většinou když jsou děti v posteli. Pak si čtu, píšu e-maily nebo vyrazím na pozdní večeři s přáteli. Běžně se cítím odpočatá, ale není nic lepšího, než dovolená na pláži. Miluju teplé počasí a nic mě nedostane zpátky do formy tak, jako prázdniny na pláži. Jako rodina trávíme léto na plážích Long Islandu. Můžu říct, že toto místo je jedním z mých nejoblíbenějších na této planetě.

Jaká jsou vaše oblíbená místa v Evropě nebo USA? Kam ráda cestujete? Samozřejmě miluju Londýn, Francii a Itálii. Ale moje libůstka je Španělsko. Jako teenager jsem tam strávila nějakou dobu a mám tam velmi blízké přátele. Jet do Španělska je pro mě vždycky potěšení. Vůbec ráda cestuju. Právě jsem se vrátila z Číny a opravdu se mi tam líbilo. Mám také moc ráda Japonsko, hlavně tamní jídlo.

Která z vašich filmových rolí pro vás byla nejdůležitější? To je vždy těžká otázka. Miluju své role ve filmech Emma, Royal Tannenbaum´s nebo Sylvia and Proof. Samozřejmě, že zbožňuju také roli v Shakespeare in Love. Ta v menším filmu s názvem Sliding Door je také má oblíbená. Čtěte také: Blanka Matragi: „JEDU DÁL“

Co pro Vás bylo během vaší kariéry největší zábava? Jsem velmi šťastná, že mám kariéru, jakou mám. Cestuju po celém světě, spolupracuji s nejkreativnějšími hlavami ve filmovém, módním, nakladatelském a kulinářském světě. Cítím velký vděk za svou kariéru a život. Běžně se nestává, aby člověk mohl dělat to, co ho opravdu baví, a ještě za to dostával zaplaceno. Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

Jak se vám daří skloubit kariéru a rodinu? Jak to jako pracující matka zvládáte? Je to opravdu, opravdu těžké. Musíte být k dispozici pro každého, kdo vás potřebuje. Na druhou stranu jsme všichni lidské bytosti a máme své limity. Snažím se zvládat vice věcí najednou a moudře hospodařit s časem. Pokud ale něco nezvládnu, nesoudím se za to. Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

V rámci kampaně pro značku Lindex, Gwyneth propaguje klasický "Sailor style", který je jejím nejoblíbenějším i v soukromém životě. Sailor style nebo-li námořnický se vyznačuje především barvami a to modrou a bílou, dále upřednostňujě proužky a námořnické znaky, jako např. kotvička, kormidlo nebo loď. K tomuto stylu se většinou hodí i menší doplňky v červené barvě.