Pusťte do svého šatníku jaro a vyhrajte šátek od Stoklasy

Pusťte do svého šatníku jaro a vyhrajte šátek od Stoklasy


Barevné jarní doplňky

Nebojte se výrazné bižuterie, klobouků, pásků i slunečních brýlí. Jaro je obdobím, kdy ještě využijeme šátky
i tenké šály. Jednoduše ležérní styl výrazné barvy oživí váš vzhled, který doplňte koženou bundičkou nebo elegantním baloňákem.

Podtrhněte svůj styl

Pestrých barev se nebojte především u bižuterie. Na první pohled jednoduchými náušnicemi, náramkem či korálky na krku nikoho neurazíte, avšak dodáte svému looku pořádný šmrnc. Náušnice s pírky, zlaté náramky všech velikostí a sluneční brýle stejné barvy jako top. No prosím, nic složitého, zároveň však poutavého.

Pásky, kabelky, šátky i klobouky

Důležitým doplňkem je i pásek, který se nepoužívá pouze do kalhot, ale jako pomocník pro optické zúžení.

Nesmíme zapomenout ani na kabelky, které spolu s obuví budou vždy patřit mezi nejviditelnější doplňky. Někdy postačí pod paži malé psaníčko a pak si kolemjdoucí i přátelé budou všímat třeba právě krásného klobouku, kterým se pyšní vaše hříva.

Šátky jsou nedílnou součástí outfitů. V zimě se chumláme do pletených či vlněných a na jaře slouží šátek spíše jako doplněk a osvěžení celého šatníku.

Ve spolupráci se Stoklasou jsme si pro vás připravili soutěž o jarní šátky!

Šála s potiskem, který připomíná jarní kočičky, je vyrobená z příjemného lehkého materiálu. Na okrajích má jemné třásně. Potisk je pogumovaný. V létě vám šála poslouží jako pléd kolem ramen, v zimě si ji můžete omotat kolem krku.

Nakupovat můžete na www.stoklasa.cz různé druhy a typy.