Nechyběla dvojka Decastelo

Nechyběla dvojka Decastelo

Pokud si myslíte, že se zde jedná jen o schodu jmen, jste na omylu, Štěpánka je  totiž bývalou manželkou současného Eviného chotě. A jejich přátelství trvá už celkem dlouho, Štěpánka byla dokonce na křtech obou dětí Evy a jejího exmanžela René Decastela. Gábině Party


Nechyběla dvojka DecasteloPokud si myslíte, že se zde jedná jen o schodu jmen, jste na omylu, Štěpánka je  totiž bývalou manželkou současného Eviného chotě. A jejich přátelství trvá už celkem dlouho, Štěpánka byla dokonce na křtech obou dětí Evy a jejího exmanžela René Decastela. Gábině Partyšové se nejvíce zalíbila růžová krajková podprsenka a Eva Decastelo se neudržela a rovnou si vyzkoušela rozkošnou "motýlí" noční košilku. Unikátní spodní prádlo si nenechaly unikdnout ani Pavlína Daňková a Lenka Hornová. Čtěte také: Letuška první třídy, tentokrát v námořnickém!

Konec škrtícím poprsenkám!Nechyběla dvojka Decastelo

Konec s nepohodlným spodním prádlém, které nám znepříjemňuje život! Trápí vás škrtivé podprsenky, které nesedí a na zádech vám pod tričkem tvoří nelichotivé bochánky? Značka Palmers která právě otevřela svůj nový butik, za přítomnosti slavných Češek, se specializuje zejména na eleganci a pohodlí. Doménou značky se stalo spodní prádlo, které je založeno na zakrývání a modelování postavy a nedovolí, aby se v šatech nebo sukních vyrýsovaly nedostatky problémových partií. Na své si zde přijdou i ženy „typicky českých postav", košíčky podprsenek totiž sahají až k velikosti D a E. Čtěte také: Sexy tělo díky správné podprsence!

Těhotná Ilona Csáková

Pozvánku neodmítla ani zpěvačka Ilona Csáková, která je opět značně zakulacená, tentokrát ale z důvodu dalšího těhotenství, její v pořadí druhé dítě by se mělo narodit v srpnu. Pohodlné spodní prádlo je pro Ilonu právě v této době nepostradatelným doplňkěm, a tak se přišla nechat inspirovat, nebo možná rovnou nakoupit? Nechyběla dvojka Decastelo První českou prodejnu PALMERS naleznete v obchodním centru Chodov v Praze.