Trápí vás jarní únava? Přebijte ji zážitky!

Existuje ovšem několik triků, jak jarní únavu přelstít a jako bonus si vedle toho vychutnat výjimečný zážitek. Jarní únava se dá přebít spoustou činností Buď jarním úklidem, cvičením nebo například kulturou. Pokud na vás nezabírají knihy, kterých máte po dlouhých zimn


Existuje ovšem několik triků, jak jarní únavu přelstít a jako bonus si vedle toho vychutnat výjimečný zážitek.

Pusťte jaro do svého těla i dušeJarní únava se dá přebít spoustou činností

Buď jarním úklidem, cvičením nebo například kulturou. Pokud na vás nezabírají knihy, kterých máte po dlouhých zimních večerech plné zuby, alternativu najdete v podobě divadelních představení. Za zmínku stojí například opera v Římě (toto město je na jaře absolutně okouzlující, navíc se vyhnete davům turistů, kteří sem jezdí v létě), nebo muzikály v Londýně (který bude letos velmi zajímavý vzhledem k tomu, že se zde konají Letní olympijské hry; chcete-li letos do Londýna, vyrazte radši na jaře, v létě se tam nehnete).

Čtěte také: Válčení s jarní únavou

Sportovní zážitek

Pokud patříte k těm, kterým kultura nic neříká, vždycky se můžete vydat někam, kde je zaručen zajímavý sportovní zážitek. Takovým může být třeba návštěva Benátek, kde je na jaře slavná lodní show (podobnou můžete vidět také v Monaku). Pro fotbalové nadšence je ideální volbou Barcelona, Londýn či Manchester, kde hrají nejlepší týmy Evropy. Zjistit, že fotbal není jen o tom rozbít co nejvíc výloh a poprat se, je vcelku užitečné.

Čtěte také: Wellness Tip: termální lázně, které vám zlepší náladu

Lázeňské resortyPusťte jaro do svého těla i duše

V případě, že únavou ani nevíte, co dřív, nezbývá než se vydat do lázní a nechat se hýčkat. Ačkoli u nás máme také lázně, bývají veřejnosti dostupné jen na základě lékařského doporučení. Naštěstí ale existuje mnoho lázeňských resortů, které jsou v podstatě všude na světě. Stačí si jen vybrat – chcete radši ledovcové lázně ve Švýcarsku? Tropický resort v Thajsku anebo snad netradiční lázně v Himalájích? Vážně, všechny jsou reálné.