Nakupujete na internetu? Tipy jak ušetřit

Web VratnéPeníze.cz, který pracuje na bázi cashbacku, vrací peníze za nákupy do vašich kapes. O co ve stručnosti jde? Jde o tzv. „chytré nakupování“, kdy se stačí na daný portál zaregistrovat a čerpat výhody. V nabídce je téměř 200 různých obchodů, známých i méně zn


Web VratnéPeníze.cz, který pracuje na bázi cashbacku, vrací peníze za nákupy do vašich kapes. O co ve stručnosti jde?

Jde o tzv. „chytré nakupování“, kdy se stačí na daný portál zaregistrovat a čerpat výhody. V nabídce je téměř 200 různých obchodů, známých i méně známých.

Jediným tajemstvím je kliknout na příslušné tlačítko, které je u každého obchodu, a pak se už nemusíte o nic starat. Peníze budou přibývat na Vašem účtu automaticky. Ten si pak jednoduše necháte proplatit na bankovní účet.

Nakupujete na internetu? Tipy jak ušetřit

Například zde najdete široký výběr prodejců spodního prádla a oblečení. Z každého nákupu máte možnost získat až 6% z hodnoty zboží zpět.

Astratex.cz, Halens.cz, Beate-Uhse.cz, Xmode.cz, In-obleceni.cz, Moje-pradlo.cz ,Bexy.cz a mnoho jiných.

Nakupujete na internetu? Tipy jak ušetřit

Mezi oblíbené patří samozřejmě portály hromadného nakupování. Například Slevomat.cz Vám vrátí 6% z každého nákupu. Slevopolis.cz dokonce až 8,5% a nechybí ani známá značka Vykupto.cz s 4%

Nakupujete na internetu? Tipy jak ušetřit

Pokud na internetu nakupujete, pak si můžete na provizích přijít i na tisícové částky a ty pak třeba opět roztočit za nákupy na internetu.