Jak opticky zúžit postavu

Ukažte část těla, kterou máte ráda Jste milovnicí šatů a sukní a přitom máte postavu ve tvaru hrušky? Pak není nic snazšího než si vybrat ty správné modely a hned se nějaké centimetry ztratí. Ideální jsou sukně ve tvaru písmene A s vyšším pasem. Máte-li bujnější pop


Jak opticky zúžit postavuUkažte část těla, kterou máte ráda

Jste milovnicí šatů a sukní a přitom máte postavu ve tvaru hrušky? Pak není nic snazšího než si vybrat ty správné modely a hned se nějaké centimetry ztratí. Ideální jsou sukně ve tvaru písmene A s vyšším pasem. Máte-li bujnější poprsí, nebojte se ho ukázat, vyberte třeba šaty bez ramínek s páskem pod prsy a od pasu volným střihem. Je třeba upozornit na vámi oblíbenou část těla. Líbí se vám vaše nohy? Ukažte je a kupte si kratší sukně či šaty, můžete například zvolit pěkně nabírané od pasu dolů.

Čtěte také: Pánský styl je zpět

Zvýrazněte dekolt

Pokud v horní části viditelně nevyčnívá poprsí, pak volte zajímavé límce, výstřih do U a nějaký pěkný šperk. Na hrudníku bude dostatek prostoru, avšak se zajímavým šátkem nebo knoflíčky zaujmete jednoznačně. Stejně tak můžete zvolit naprosto volný střih šatů, kde nebude patrné, jakou část těla nemáte ráda, avšak díky zvýraznění pasu neobyčejným páskem, výsledku dosáhnete jednodušeji.

K dokonalosti vše dotáhnete pomocí sáčka, kabátku nebo volnější košile, které opravdu perfektně zakryjí, co mají. Nebojte se ani vestiček, avšak vždy vybírejte podle svého nejlepšího vědomí, abyste se cítila dobře.

Na vysoké noze s vysokým pasem.Jak opticky zúžit postavu

To stejné platí u riflí. Vhodné jsou se zvýšeným pasem, tak aby přes boky nevyčnívalo nic, co nemá. Nebojte se je zvýraznit pěkným páskem. Vybírejte také takové, které jsou volnější v lýtkách, přeci jen takové Capri jeansy spíše ukážou na větší pozadí. Kolem pasu, zadečku a také na stehnech by měli být rifle pěkné opnuté (pozor na škrtící kalhoty, ve kterých se nedá sednout) a dobré jsou také jednobarevné, nikoliv s vyšisovanými pruhy. Také si dejte pozor na kapsy, ať už velké či malé, výrazné či prakticky neviditelné, sledujte, zda vaší postavě zalichotí nebo spíše přihorší.

Čtěte také: Trendy bikiny na léto 2012

Co si budeme povídat, boty na vysokém podpatku vždy alespoň trošku prodlouží postavu, proto se nebojte obout si pěkné lodičky.

Text: Jana Čechová