Co o něm prozradí zvuky u sexu?

Co o něm prozradí zvuky u sexu?

Jeden řve jako tur, druhý zase mlčí jako by byl němý. Subjektivně přemýšlíme nad tím, které zvuky nám přijdou vzrušující a které jsou až moc. Pro spoustu lidí je přitom velmi obtížné při sexu nějaký zvuk vůbec vyloudit. Je lepší být zticha, nebo si vykřičet plíce? A co vám napoví zvuky, které muž vyluzuje při sexu?


Muži se často hlasitých zvuků v posteli nedopouštějí. Žena pak chudinka nepozná, co partnerovi dělá dobře
a neví, jak si v posteli stojí a ztrácí sebevědomí. Jedinou zpětnou vazbou je pak erekce, ta ale není dostačujícím důkazem dobré práce. Ať už chceme či nikoliv, v posteli jsme hlasitější my, ženy! Když už ale muž ze sebe nějakou tu hlásku vyloudí, stojí to opravdu za to. Co to o něm vypovídá a nebylo by přece jen lepší mlčet?

Nádech, výdech a... ticho!

Partner při sexu jen dýchá, ale slůvka nevydá? Pak vedle sebe máte stydlína! Pokud se jen zhluboka nadechuje a vydechuje, je muž plachý a bojí se popustit uzdu své fantazie. Přitom uvnitř jeho těla se skrývá síla lva. Musíte ho uvolnit, jinak z něj hlásku nedostanete! Bude vás to sice stát spoustu času a obrovskou dávku trpělivosti, alespoň pár slov se ale nakonec dočkáte.

Pozdrav pánbůh, dejž to pánbůh

I když nevěřící, v posteli neustále vzývá boha. Panebože...Och, můj bože!...Ježišikriste...Pane na nebi...Pánbíčkář je nemrava, kterého vzrušují drsnější hrátky. Na venek se však chová jakoby nic a testuje vás, kam až jste ochotná zajít. Pokud jste naladěná na stejnou vlnu, podpořte ho. Jemným kousnutím, nebo zarytím nehtů do kůže. Dejte mu zkrátka najevo, že nemáte hranice. Pokud takovýmto hrátkám neholdujete, musíte partnera slovník buď odnaučit, nebo se jej zkrátka naučit ignorovat.

Pan Prasátko

Chrrr...uhchh...hrrr...chrooo....V tomto případě jste narazila na muže milujícího vášeň. V posteli je pozorný
a soustředí se na svůj výkon. Pokud orgasmu nedosáhnete společně, tak ani jeden z vás. On už má na krajíčku, ale vy stále nic? Začne chrochtat a funět, zatne zuby a čeká na vás! Zkuste ho podpořit, zpomalte tempo nebo si na chvíli dejte pauzu. Chrochtání ustane.

Sprosťák

Sprostá slova létají vzduchem jak na běžícím pásu? Váš partner je zvrhlík a dává to znát! Sprosťárny nemají navnadit vás, ale hlavně jeho. Sám sebe tak povzbuzuje k větší akci. Některé ženy se nechají strhnout a začnou využívat stejný slovník. Častěji však dochází k opaku, tedy že ženu spíše zmrazí, než rozpálí. Vysvětlete svému muži, že sprostá slova jsou jako chilli – snesete ho jen omezené množství.

Komentátor

Mluví, ale až příliš. Komentuje vše, co se děje, jako byste vy snad nebyla u toho. Cu s vámi právě dělá, co s vámi bude dělat a co s vámi chce dělat. Snaží se vám orgasmus navodit slovy, ne samotnou akcí. V tomto případě však platí, že čeho je moc, toho je příliš. A kecalové ženu spíše odradí, než navnadí. Zkuste ho umlčet polibkem, získáte tak kontrolu nad jeho ústy.

Sténál

Hlasitě vzdychá a sténá? Pak jste narazila na extrémního citlivku. Soustředí se jen na vlastní uspokojení, až přitom zapomene na vás. On si užívá, zatímco vy nejste ani trošku vzrušená. Na takového muže platí jen jediné, dát mu jasně najevo, aby se zklidnil. Prosbami a plačky nic nedokážete, musíte rázně zavelet a říct dost, paviáne! Pokud i přes váš pokyn huláká jako na lesy, pravděpodobně sousedi zavolají strážníky v domnění, že dochází k vraždě.   A jak se projevuje váš partner? Řve jako lev v kleci, nebo raději mlčí? A co vy? Jste tichá voda, nebo si radši vykřičíte hlasivky?

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay.com