Turecké kalhoty, alias aladinky

Vyberou si dámy i pánové Turecké kalhoty mohou nosit ženy i muži a díky gumě, která je v pase, jednoduše sednou každé postavě. Nejvíce si je však oblíbily ženy se sportovní postavou, nebo také ženy, které rády chodí na orientální tance. Čtěte také: Trend roku 2012: Hoďt


Turecké kalhoty, alias aladinkyVyberou si dámy i pánové

Turecké kalhoty mohou nosit ženy i muži a díky gumě, která je v pase, jednoduše sednou každé postavě. Nejvíce si je však oblíbily ženy se sportovní postavou, nebo také ženy, které rády chodí na orientální tance.

Čtěte také: Trend roku 2012: Hoďte vlasy na stranu

Můžete vybírat z několika stylů a to již zmíněných orientálních vzorů, klasických jednobarevných nebo také v podobě rifloviny. Každé aladinky se hodí pro jinou příležitost a logicky čistě černé využijete a vynosíte asi nejvíc, protože se hodí do zaměstnání, ale také na kávu s kamarády, nebo jen na procházku se psem.

Zvolte jednoduchou obuvTurecké kalhoty, alias aladinky

Pokud váháte co si k tureckým kalhotám obout, pak jednoduše zvolte balerýnky nebo nízké páskové boty. Ty se k nim hodí určitě nejvíc a podpatky by neudělaly tak krásný look, který si jistě každá přeje.

I když jsou tu turecké kalhoty poměrně dlouho, občas je složité najít ty pravé. Často se stává, že si nějaké vybereme, koupíme a pak zjistíme, že je budeme nosit jen na doma. Takže hledání začíná nanovo. Nenechte se odradit a projděte si více moderních butiků a třeba právě v jednom z nich najdete to pravé ořechové.

Čtěte také: Obujte se do jara!

Kombinujte outfit dopředu

Pokud se bojíte, že k nim nebudete mít co kombinovat, vybírejte barvy, o kterých víte, že je doma v šatníku máte. Pak již nebude těžké oblečení sladit dohromady tak, abyste vypadala jako opravdová princezna z tisíce a jedné noci.

Text: Jana Čechová