Vzhůru pro koktejly na hubnutí - nejúčinnější metoda hubnutí ve 3 krocích

Přestaňte se trápit nesmyslným odříkáním a buďte na sebe hodní. I když chcete dát nějaké to kilo dolů, neznamená to, že si musíte neustále odpírat radost ze života. V jednoduchosti je cesta ke spokojenosti. Hubnout se dá i příjemným způsobem například s přípravky na h


Vzhůru pro koktejly na hubnutí - nejúčinnější metoda hubnutí ve 3 krocíchPřestaňte se trápit nesmyslným odříkáním a buďte na sebe hodní. I když chcete dát nějaké to kilo dolů, neznamená to, že si musíte neustále odpírat radost ze života. V jednoduchosti je cesta ke spokojenosti. Hubnout se dá i příjemným způsobem například s přípravky na hubnutí.

Pestrá strava = zdravá stravaVzhůru pro koktejly na hubnutí - nejúčinnější metoda hubnutí ve 3 krocích

Jezte to, na co máte zrovna chuť. Trik není v tom, že definitivně přestanete jíst čokoládu a uzeniny. Trik spočívá v množství. Naučte se jíst malé porce a místo jedné celé tyčinky si dejte půlku. Místo tří kroužků salámu si dopřejete jeden. Všechno skvěle doplníte přípravky na hubnutí a zeleninou, která vám dodá potřebné vitaminy, o které se ochuzujete u nezdravých pochutin. Nevzdávejte se dobrot, ale vychutnávejte s mírou!

Bez pohybu by to nešlo

Nemusíte se hned přihlašovat do posilovny, ani volat svojí trenérce. Stačí každodenní alespoň dvacetiminutová chůze svižným tempem a tělo nastartuje na rychlejší metabolismus. Nemluvě o tom, že svižná chůze je zdravá na srdce. Nevěříte ozdravným účinkům obyčejné chůze? Zkuste to!Vzhůru pro koktejly na hubnutí - nejúčinnější metoda hubnutí ve 3 krocích

Vzhůru pro koktejly na hubnutí - nejúčinnější metoda hubnutí ve 3 krocíchPřípravky na hubnutí urychlí vaše spalování

Koktejly na hubnutí rozhodně nejde brát jako hlavní náplň stravovacího režimu, ale je třeba je považovat za přípravky na hubnutí, které podpoří váš zdravý přístup k jídlu. Vyzkoušejte například koktejly na hubnutí se sladkovodní řasou Spirulinou. Tato řasa byla vyhlášena pro své účinky a složení potravinou 21. století Celosvětovým institutem pro zdraví. Jeden jediný gram Spiruliny se dá srovnávat s jedním kilogramem zeleniny!

Koktejl z této řasy podporuje trávení a spalování, přičemž tělu dodává všechny potřebné živiny. Koktejly na hubnutí vás zasytí a dodají vám potřebnou energii.