Zimní trendy v dekorativní kosmetice

Zimní trendy v dekorativní kosmetice

Milujete bio kosmetiku? Takovou, která není testovaná na zvířatech? Ale rovněž tu, která vydrží i dlouhé hodiny, aniž by se rozpíjela, nebo dělala jinou neplechu? Víme, která je tou dokonalou! O kosmetice Frais Monde jsme vám již něco málo napsali. Je totiž ideální kombin


Milujete bio kosmetiku? Takovou, která není testovaná na zvířatech? Ale rovněž tu, která vydrží i dlouhé hodiny, aniž by se rozpíjela, nebo dělala jinou neplechu? Víme, která je tou dokonalou!

O kosmetice Frais Monde jsme vám již něco málo napsali. Je totiž ideální kombinací jak pro běžnou, tak i pro citlivou pokožku. Místo krémů jsme se ale dnes zaměřili na dekorativní kosmetiku, tedy na tu, která nás každý den zkrášluje. frais monde2RTĚNKA Nezvykle začneme rtěnkou. Ty jsou ostatně po celou zimu ve velké oblibě a tak by neměla kvalitní rtěnka chybět žádné z vás. I Když si ji netroufnete vzít do práce či na oběd s kamarádkou, určitě se vám bude hodit na nějaký večírek. Hydratační rtěnka Frais Monde Make Up Termale Moisturizing Lipstick přináší revoluci pro dokonalé rty. Bohaté přírodní složení obsahuje mimo hydratačních složek i termální minerály, které rty zjemňují, chrání, vyživují a stimulují obnovu pokožky a její okysličení. Tato rtěnka navíc vydrží dlouhé hodiny, nerozpíjí se, nevytváří rozmazané flíčky kolem rtů, když jíte nebo pijete. Testovaly jsme na vlastní kůži a tak víme o čem mluvíme. Vybírat můžete z 16 odstínů. frais mondeOČNÍ STÍNY Oční stíny Thermal Mineralize Baked Trio Eyeshadow přináší krásné, třpytivé kombinace tří barev, které září jako drahokamy. Pro vánoční období a celkově pro to zimní jsou tedy dokonalým pomocníčkem. Tyto oční stíny se navíc snadno nanáší a jsou vhodné rovněž pro mokrý aplikátor. Ani zde nezapomíná značka na termální soli, makadamový a jojobový olej, díky kterým oční víčka hloubkově hydratují a chrání citlivou pokožku. Tyto oční stíny jsou hypoalergenní, bez obsahu PEG a parabenů. A Dokonalou ženu opravdu moc baví! frais monde1MAKE-UP Malý zázrak v podobě BIO kompaktního make-upu uvádíme naposledy, ale rozhodně si zaslouží velkou pozornost. Bio Compact Foundation je vytvořen na bázi sirné termální vody a přírodní soli, které jsou základem a myšlenkou celé kosmetiky Frais Monde. Neobsahuje parabeny, chemické konzervatny ani barviva. Dokonce zvládá redukovat tvorbu kožního mazu a neucpává póry. A vydrží rovněž dlouhé hodiny a hodiny. Za nás má rozhodně plný počet hvězdiček.