Sváteční móda: S našimi tipy zazáříte!

Sváteční móda: S našimi tipy zazáříte!

Vánoce to jsou dny plné kouzelných okamžiků, které si rozhodně žádají jak slavnostnější outfit, tak i ten, ve kterém se vyvalíte do křesla s tácem cukroví a budete se bavit pohádkovými scénáři jako nikdy. Přinášíme vám trendy inspiraci, kterou o svátcích rozhodně unos


Vánoce to jsou dny plné kouzelných okamžiků, které si rozhodně žádají jak slavnostnější outfit, tak i ten, ve kterém se vyvalíte do křesla s tácem cukroví a budete se bavit pohádkovými scénáři jako nikdy. Přinášíme vám trendy inspiraci, kterou o svátcích rozhodně unosíte a pozor, rovnou s grácií.little black dress:

Malé černé, nebo klidně červené!

Spectacular Dress for Spectacular Look: 27 New Year’s Eve Outfit Ideas: Jsou šik a rozhodně sluší, řeč je o malých černých šatech, právě ty představují sázku na jistotu. Na první pohled se sice mohou zdát nudné, ale když je zkrášlíte o doplňky poutající pozornost, máte vyhráno.  Sáhněte po metalické, nebo hřejivě zlaté. Hřívu si zapleťte ve francouzský cop, a pokud bižuterii moc nefandíte, získejte si pozornost druhých punčocháčemi s motivy. Letí ty kočičí nebo na způsob podvazků. Tip: Pokud nemáte zrovna bujné ňadra, ukažte světu vaše odhalená záda. Zadní výstřih je rozhodně svůdný.

Overal: Trendy brácha kalhotových kostýmů, co jsou tak trochu moc nóbl

Vytáhněte ze skříně overal a vplujte v něm na rodinnou sešlost třeba na Boží hod. Na mysli samozřejmě nemáme ten, co nosíte na pláž, ale jeho prodlouženou variantu. Pro slavnostnější účely se báječně hodí tmavě šedá, odstín horkého kakaa, elegantní černá, antracitová, ale i vášnivě červená, nebo smaragdová. Střih volte ten, co líbivě kopíruje křivky a nepůsobí jako neforemný pytel na spaní. Gives me an idea...my "uggs", skinny pants and legwarmers...legwarmers- wow, what a blast from the past... ;-):

Vánoční svetr, legíny a hřejivé ponožky

Pokud se u vás svátky nesou na vlně pohodlí a neformálnosti, vklouzněte do oversize vánočního svetru klidně s motivem sobů, sněhuláků, Santa Clause a navlékněte si k nim černé legíny a hřejivé fleecové ponožky, co udrží vaše nožky v teple. Pokud byste přece jenom neodolala chlebíčkům, jednohubkám a tříchodové večeři, budete za tento model vděčná. Elegant gray pencil skirt and top, change out those boring shoes please. Purse...meh.: Tip: Pokud se ve svetru ala Marc Darcy necítíte zrovna nejlíp, skvělou službu prokáže k legínám volnější tunika, nebo vlněné šaty. Velmi oblíbené jsou i domácí oblečky. V rámci povalování u televize jim zřejmě propadnete.

Košile, halenka a k tomu pouzdrová sukně!

Můžete si klidně říkat, že touto klasikou nikoho neurazíte, či snad nenadchnete, ale je to právě naopak. Pouzdrová sukně báječně prodá vaše křivky, drobné nedokonalosti skryje a u mužského publika si vyžádá rozhodně plusové body. Vynikne v ní totiž vaše pozadí a tomu žádný chlap neodolá. Jako horní část volte krajkovou halenku, nebo zajímavě řešený top. Nuda a stereotyp pak nebudou na pořadu dne. pinterest.com