Tři věci, které změní váš přístup k životu

Tři věci, které změní váš přístup k životu

A je to tady. Rok utekl jako voda, začínají nové pracovní dny, nové řádky dosud neznámého. To co nám rok 2016 přinese, můžeme z velké části ovlivnit, naučte se pár maličkostí… Nejspíš většina z vás zrekapitulovala v uplynulých dnech poslední rok. Veškeré úsp


A je to tady. Rok utekl jako voda, začínají nové pracovní dny, nové řádky dosud neznámého. To co nám rok 2016 přinese, můžeme z velké části ovlivnit, naučte se pár maličkostí…

happy3Nejspíš většina z vás zrekapitulovala v uplynulých dnech poslední rok. Veškeré úspěchy i neúspěchy, soukromý život, vztahy, rodinu, přátelé, práci… A jestliže jste v této rekapitulaci našli pár mezírek, které byste letos rádi zaplnili, nebo některé věci udělali jinak, stačí se hned od začátku naučit pár rituálků.

Myslete pozitivně

Opakování je matkou moudrosti. Takže raději znovu – myslete pozitivně. Pozitivní myšlenka vytváří padesát procent skutečnosti a Vaše podvědomí nedělá rozdíl mezi tím, co je skutečné a co si představujete. Proto negativní pocity tělu tolik ubližují. Vytvářejí stres a podvědomí je bere tak, jakoby byly reálné. Každá pozitivní myšlenka dodá vám samotným chuť do nové tvorby, do nových činností a nápadů. A to za to rozhodně stojí.

Experimentujte

Proč ne? Vyzkoušejte každý týden něco nového. Nový sport. Knížku s žánrem, který byste si normálně nezvolili, nebo třeba jen nového spisovatele. Jděte do divadla, do kina, do muzea, někam kam obvykle nechodíte. Uvidíte, že tyto maličkosti vás budou neskutečně posouvat kupředu.

Buďte kreativní

Čtěte, zpívejte si, meditujte, kreslete. Možností je mnoho, ale především nechejte rozvinout svého „ducha“. Ne, nemyslíme náboženského ducha, ale vašeho tvořivého ducha. U těchto činností nebudete myslet na nic jiného, pouze a jen na danou činnost a tak svému tělu i své hlavě dovolíte, aby si odpočinuly. Staré problémy pak uvidíte novým pohledem, věřte nám.