Slavné ženy a jejich citáty, které rozhodně stojí nejen za zmínku!

Slavné ženy a jejich citáty, které rozhodně stojí nejen za zmínku!

My, ženy, prostě zvládneme všechno, pokud si to dáme za cíl. V případě, že vás láká splnit si sny jakéhokoli charakteru, chybí vám motivace a naopak přebývají výmluvy, pojďte se inspirovat těmito ženami, které zvládly být nejenom krásné, ale i cílevědomé a k tomu jim


My, ženy, prostě zvládneme všechno, pokud si to dáme za cíl. V případě, že vás láká splnit si sny jakéhokoli charakteru, chybí vám motivace a naopak přebývají výmluvy, pojďte se inspirovat těmito ženami, které zvládly být nejenom krásné, ale i cílevědomé a k tomu jim nechyběla jedna maličkost – utáhnout muže na vařené nudli. Co takhle to od nich občíhnout a něco se přiučit?!

Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe: Blond diva, co na růžích ustláno rozhodně neměla

Všichni viděli pouze a jenom pozlátko toho všeho, ale Norma (tak zněla její skutečné jméno) to v životě snadné opravdu neměla. V dětství se jí lepila smůla na paty, její máti ji nemohla vychovávat, a tak putovala mimo jiné i do sirotčince, a aby se odtud dostala, neváhala se v 16 - ti bez lásky vdát. První peníze si dokonce vydělávala jako dělnice v továrně. Svoji krásu zúročila na snímcích pro Playboy a i když ji pokládáme za blondýnku, její přirozenou barvou kadeří byla hnědá. A i přesto, že  prostřídala nespočet mužských náručí a stala se milenkou významných mužů té doby, na pana Dokonalého, se kterým by zůstala po celý život, nenatrefila. marilyn monroe ernest bachrach 1953 colour vintage hollywood classic:  

Inspirujte se: Je totiž rozhodně čím!

Moudré děvče líbá, ale nemiluje, poslouchá, ale nevěří a opouští muže dřív, než je opuštěno. Na všechno, co stojí mít za to, se vyplatí počkat. Co vědomá mysl nedokáže rozeznat, srdce může odhalit. Muž je jako koberec. Položte to dobře hned napoprvé a můžete po něm šlapat celý život. Sláva je příjemná věc, ale v noci se k ní nepřitulíte.  

Jmenovala se Gabrielle, ale všichni ji známe jako Coco Chanel

coco chanel. a girl should be two thing- who and what she wants to be.: Stala se doslova inovátorkou, co se týká šatníku ženy. Poukázala jako první na  sportovní oblečení, ale daleko více ji ze srdce děkujeme za oblíbené "malé černé", jež se hodí téměř na každou akci, na které chcete zářit. Dala život kalhotovým kostýmům a celkově vtiskla módě pro něžné pohlaví punc elegance a ženskosti. A rozhodně nesmíme opomenout ani na její parfém Chanel No. 5. (pokud jste ho ještě nevyzkoušela, je teď ten nejvyšší čas), kterému mimo jiné propadla i blonďatá krasavice Marilyn. A jaký byl její začátek? Jako mladá zpívala po večerech v barech a pak si neváhala otevřít obchůdek se slušivými klobouky a k tomu využila své milence. A ti ji šli na ruku! A ještě rádi!  

Která hláška se stane vaší mantrou?

Coco Mademoiselle Watercolour Chanel ✭Teresa Restegui http://www.pinterest.com/teretegui/ ✭ Tvář, se kterou se narodíte, budete mít ve dvaceti. Záleží jen na vás, jak bude vypadat v padesáti. Módu si můžete koupit, ale styl, ten musíte mít. My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je. Abyste mohla být nenahraditelná, musíte být výjimečná. pinterest.com