Oslavte s námi SVĚTOVÝ den objímání

Oslavte s námi SVĚTOVÝ den objímání

Co všechno nám může přinést jedno objetí? Víme to!


Láska není jen o líbání a sexu, ale také o objímání. Objetí je aktem náklonnosti a čím více se objímáte, tím zdravější a šťastnější jste vy i váš vztah. A často se stává, že na to zapomínáme, obzvlášť v dlouhodobém vztahu. Jak často bychom se měli objímat?

Lepší nálada

I jedno malé objetí ve správnou chvíli může vaši náladu o mnoho zlepšit. Objetím sdělujeme náklonnost a ochotu pomoci a navíc sebe i druhého nabíjíme pozitivní energií. Objetí vás uklidní a navodí pocit bezpečí a pohody. Objetí také napomáhá zvyšovat naše sebevědomí. Obavy odsouváme do pozadí a do popředí se dostávají pozitiva života.

Fyzické zdraví

Při objetí vylučujete nejen oxytocin, ale také dopamin a serotonin. Díky tomu vaše tělo získá větší obranyschopnost a budete odolnější vůči nemocem. Objetí je také nejlepší léčbou na deprese a stres. Objetí napomáhá zklidňování srdečního tepu a přivádí do normálu krevní tlak.

Lepší než sex

Objetí vede k polibku. Polibek k vášnivému líbání. Líbání k mazlení. Mazlení k sexu. Mazlení a objímání je součást předehry, na kterou byste neměli zapomínat. Pro mnoho žen je mazlení v nahém objetí mnohem více vzrušující, než samotný sex. Nahota a tulení představují skutečnou lásku. Láskyplné objetí vám totiž poskytne jen muž, který vás má doopravdy rád, což o sexu ne vždy platí.

Jedno je málo, patnáct už moc

A kolik že objetí potřebujeme, abychom byli šťastnější? Pro běžné přežívání postačí čtyři objetí denně. Pro prevenci vůči nemocem a stresu jich potřebujeme šest. Pro šťastnější život jich je třeba osm za den. A pokud chceme také růst a osobní rozvoj, budeme muset nasbírat za den celkem dvanáct objetí.   Objímejte a buďte objímáni! Nezapomínejte na objetí, nic vás nestojí a prospějete tím druhým i sobě.

 

Tak hurá, do toho! Utíkejte někoho obejmout!