Oblečte se za rebelku

Základem pro rebelku je život bez pravidel Naprostá volnost a žádné omezující příkazy. To platí nejen o stylu hudby, kterou budete poslouchat, ale také o oblečení. Vítány jsou barvy a něco odlišeného od ostatních, přeci jen rebelka má svůj vlastní osobitý vkus. Rebelka má


Základem pro rebelku je život bez pravidel

Naprostá volnost a žádné omezující příkazy. To platí nejen o stylu hudby, kterou budete poslouchat, ale také o oblečení. Vítány jsou barvy a něco odlišeného od ostatních, přeci jen rebelka má svůj vlastní osobitý vkus.

Oblečte se za rebelku

Rebelka má své vlastní názory, tedy vlastní hlavu ve všem. Přeci jen, jak by se nám žilo ve světě, kde by se všichni oblékali stejně. Neznamená to tedy nutně, že si musíte obléci roztrhané rifle, vysoké kožené boty nebo velkou červenou čepici. Pokud radši zvolíte odrbanou košili, tílko s potiskem „tátova holčička“, nebo třeba nasadíte cvoky do vlasů, bude to jen a jen váš osobitý styl.

Čtěte také: 5 nejčastějších módních faux pas aneb jak se vyhnout trapasu

Oblečte se za rebelkuDopřejte si originalitu, luxus a styl

Doplňte svůj výrazný outfit i crazy náušnicemi. Takovými, které budou vidět, tedy nějaké větší a barevné, to stejné platí o slunečních brýlích, zajímavě barevné, nebo třeba klasické černé, které do rebel stylu neoddělitelně patří.

Volná trička, nápisy na bundě nebo kalhotách, připínáčky, sponky, cvočky, cokoliv vás napadne. Rozevláté vlasy, nebo raději copánky po celé hlavě? Výrazné, ale i decentní líčení, cokoliv máte ráda a v čem se budete cítit dobře. Nemusíte však nutně plivat na zem a vykřikovat nesouhlasná hesla. Rebelky mohou být i romantičky se svým vlastním stylem.

Čtěte také: Legíny – staronová nezbytnost v našem šatníku

Zapomeňte na pravidla, zahoďte všechny zábrany a užijte si alespoň jeden den v roli rebelky.

Text: Jana Čechová