Sex a vztah s cizincem

Spousta těchto příběhů končí na hotelovém pokoji, nebo přímo u onoho krasavce doma. Na dovolené si chceme všeho užít na maximum, proto se hranice zábran, které máme v běžném životě, rapidně ztenčí. Předsudky i víra jdou stranou, toužíme po příjemném šimrání v pod


Spousta těchto příběhů končí na hotelovém pokoji, nebo přímo u onoho krasavce doma. Na dovolené si chceme všeho užít na maximum, proto se hranice zábran, které máme v běžném životě, rapidně ztenčí. Předsudky i víra jdou stranou, toužíme po příjemném šimrání v podbřišku z něčeho nezávazného, divokého i romantického…

Sex a vztah s cizincem

Čtěte také: Jak zůstat pro partnera atraktivní i po letech

Sex na jednu noc

Některé flirty končím sexem na jednu noc, jiné se protáhnou přes celou dovolenou a občas se také přihodí, že se do protějšku, který měl posloužit jen jako zábava na dovolené, tak trošku zamilujeme. Pokud je to oboustranné, chceme jej ukázat rodině a po čase ho začneme přesvědčovat o přestěhování se k nám do republiky.

Sex a vztah s cizincem

Je vám věrný?

On ale s největší pravděpodobností bude přesvědčovat vás, abyste se přestěhovala do jeho země, a bude se tak prodlužovat vztah na dálku. A opravdu se nejedná o vztah mezi městy Brno a Praha, kde jste za dvě hodiny, když se vám zachce, ale může jít o několik tisíc kilometrů. Důvěra musí být na prvním místě, ale nejspíš se vám bude honit hlavou, jestli podobný románek, jako s vámi neprožívá bez vaší přítomnosti i s jinou dámou.

Čtěte také: Recept jak přežít rozchod!

Sex a vztah s cizincem

Vztah na dálku a ještě s cizincem, kdy odlišný jazyk vždy tvoří určitou bariéru v komunikaci, musí nutně obsahovat notnou dávku trpělivosti a důvěry. Pokud chcete právě s vysněným mužem z dovolené utvořit pevný vztah, pak je nezbytné naladit se na vzájemné kompromisy a ústupky, aby vše dopadlo notoricky známým happy-endem.

Text: Jana Čechová