3 muži + 3 ženy a jedno téma: Sex na jednu noc

3 muži + 3 ženy a jedno téma: Sex na jednu noc


O rozum pod návalem touhy můžete přijít lehce. Slovo dá slovo, líbivá podívaná odpálí žádostivé vzrušení,
a pokud k tomu všemu jsou přítomny i oboustranné sympatie a zároveň milostná chemie namixovala koktejl chtíče, ubránit se dá jen stěží. Inklinují k slasti na jednu noc spíše muži, nebo snad my, ženy?

Já jsem pro: Příležitost prostě dělá zloděje!

„Kdybych se seznámil s ženou, ze které mi jde hlava kolem a je svolná, nejsem blázen, abych se bránil. Ženám neodolám a má drahá to moc dobře ví, už od první schůzky mě proukoukla a pasovala na záletníka. Své nevěry však tutlám, jak se dá. Ale jedno vám řeknu, i když jsem na štíhlé blondýny, před lety jsem se nechal svést od baculaté zrzky, a nikdy bych tomu nevěřil, ale ty správné ženské tvary mají taky něco do sebe. Jmenovala se Miriam a ráno se po ní zem slehla, kdežto já bych si s ní dokázal představit úplně všechno, ona to ale viděla jinak. Nikdy jsem proto na ni nezapomněl, vlastně na ni myslím po celou tu dobu,“ líčí své zážitky čtyřicetiletý živnostník Lumír.

Nikdy jsem neměl to štěstí, ale to snad ženy ani nedělají!

„V sexu nepatřím mezi sběratele skalpů a spíše se řadím mezi ty, co si musí nechat zajít chuť. Asi lovím ve špatných vodách, ale ženské na sex moc nejsou, natožpak na ten nezávazný. Ale na druhou stranu to musí být silný zážitek, když se sejdou dva lidé, kteří po sobě touží natolik okatě, že spolu skončí pod peřinou,“ rozumuje pětatřicetiletý Adam, co aktuálně hledá nejenom ženu pro život, ale i zaměstnání.

A jde to i jinak?

„Sex na jednu noc je top. Ženy jsou naprosto uvolněné, nemají zábrany,  do aktu dají  ze sebe vše a maximálně se soustředí výhradně samy na sebe, což mě dostává do kolen ještě víc, než kdyby se starostlivě ptala, jestli už konečně budu. K tomuto zážitku se vesměs odhodlají jen určité typy žen, jsou to ty, co mají temperamentu na rozdávání a nuda v sexu s nimi rozhodně nehrozí. A přesně po takových my, chlapi, toužíme, ty nezáživné z vás by totiž něčeho tak ohavného (jak to nazýváte) nebyly schopny,“ říká jasně a bez okolků osmadvacetiletý Robert, co si nedávno s kamarády otevřel bar.

Nemám na to odvahu

„Neuměla bych se oddat muži, kterého neznám a kterému nemohu důvěřovat. Moje tělo je výjimečné a nenáleží jen tak každému hejskovi, co vypadá sexy. Žena, co na tuto hru hormonů přistoupí, nemá úroveň, na tohle všechno ale i tak musí být dva a vesměs je pak jeden tím, co byl nevěrný a doma na něj čekal nic netušící partner,“ popisuje svůj přístup k tomuto tématu Edita (33).

Druzí mě pokládají za dámu, ještě že nevědí!

„Vyrazila jsem s kamarádkou do baru na úrovni a na barově židličce seděl on. Měl asi něco přes čtyřicet, vlasy prokvetlé stříbrem a v očích vášeň, která nešla přehlédnout. Chtěla jsem ho, potřebovala jsem ho a taky jsem ho měla. Nikdo by mě na to nehádal, platím totiž za tu slušnou, ale nenechte se splést, i ten, do koho byste to neřekli, jednou sklouzl z cesty. A já si zrovna tohle sklouznutí užila na maximum, a to jsem měla na ruce zásnubní prstýnek,“ doznává se ke své nevěře Laura (28).

Ze sexu na jednu noc se vyklubala láska na celý život....

„Byla jsem mladá, oslavovala jsem dvacáté narozeniny a pod vlivem několika drinků jsem skončila na zadní sedadle s chlapem, kterého jsem znala asi tak dvě hodiny. Cesta osudu ale byla taková, že jsme se pak potkali ještě jednou. Chtěla jsem ho ignorovat, ale on sám se přihlásil o slovo. Ten večer jsme celý propovídali u něj v autě. To auto už dávno nemáme, ale Petr v mém životě zůstal a jsem za to ráda,“ vypráví své zkušenosti Marta (31).