Móda podle hvězd: Co nosí Cameron Diaz?

Pokud byste u Cameron hledali předražené luxusní kousky, moc byste toho nenašli. V jejím šatníku totiž převládají úplně obyčejné věci, které však dokáže neobyčejně zkombinovat. Netají se tím, že patří mezi vyznavače levných nákupů. Jakmile vidí nápis „sleva“, v


Pokud byste u Cameron hledali předražené luxusní kousky, moc byste toho nenašli. V jejím šatníku totiž převládají úplně obyčejné věci, které však dokáže neobyčejně zkombinovat. Netají se tím, že patří mezi vyznavače levných nákupů. Jakmile vidí nápis „sleva“, v hlavě se jí prý rozblikají kontrolky. Ráda také nosí kousky, které nikdo jiný nemá a svěřila se, že pro ty tajně chodí do second handů.

Čtěte také: Kožichy aneb elegantní teplo

Pokud bychom ji měli přidělit jeden styl, který vystihuje její volnočasové modely, zaručeně vyhrává městská klasika. „Na městském stylu mě baví to, že se cítím skvěle a zároveň jsem slušně oblečená,“ tvrdí. Co se materiálů týče, zaručeně vládne nesmrtelný denim, i když ten prý poslední dobou docela válcuje klasická bavlna. Prý zvlášť v zimním období. Není vyznavačkou příliš odvážných barev. Nejlépe se cítí v přírodních tónech béžové, hnědé nebo v černé.

Móda podle hvězd: Co nosí Cameron Diaz?Na pobíhání po městě

V zimě ráda nosí klasické slimky, nejraději džínové. Vyhovuje jí, že je může zastrčit do kozaček. Vždy je důležité dbát na to, aby dokonale padly. Jedině tak totiž mohou nositelce prokázat milou službu – opticky zeštíhlí. Kratší kabátky jsou podle herečky lepší, než bunda. Jsou prý více elegantní. V šatníku jich má hned několik, ale nejraději nosí tento. Radí jej klasicky nezapínat, pouze přehodit jednu stranu přes druhou a přepásat takovým páskem, aby byl celý outfit  „tón v tónu“.

Na pracovní schůzkyMóda podle hvězd: Co nosí Cameron Diaz?

Bílá projmutá košile padne jako ulitá i ke světlejším džínům. Outfit skvěle podtrhne šál, který je možné přehodit přes záda nebo zavázat kolem krku. Cameron je také zarytá vyznavačka maxi kabel, do kterých se vejde vše potřebné.

Móda podle hvězd: Co nosí Cameron Diaz?Na večerní posezení s přáteli

Klasické černé sáčko rozhodně nesmí chybět v žádném šatníku. V kombinaci s tmavými denimkami cigaretového střihu a krémovou saténovou tunikou rázem vdýchne celému outfitu kapku elegance. Ideální na večerní akce.

Čtěte také: Kabáty zima 2012

Povinná fashion výbava:

viz. galerie

Slim jeans WeSC Lizzy 2090 Kč k zakoupení na www.freshlabels.cz

Jezdecké kozačky US POLO 2299 Kč

Pásek F&F 250 Kč

Bílá košile F&F200 Kč

Kabela Baťa 899 Kč

Sáčko F&F black 850 Kč

Šátek Baťa 159 Kč

Text: Jana Tobrmanová