Jak si stojí koktejlky na firemním večírku?

Jiní zadají sekretářkám úkoly, aby nachystaly večírek přímo ve firmě. Ať tak či onak, jistě každá žena bude přemýšlet co si vzít na sebe. Letí stále koktejlky? Koktejlky mějte vždy po ruce Koktejlky snad nikdy nevyjdou z módy. Jejich historie je opravdu dlouhá a vždy si


Jak si stojí koktejlky na firemním večírku?Jiní zadají sekretářkám úkoly, aby nachystaly večírek přímo ve firmě. Ať tak či onak, jistě každá žena bude přemýšlet co si vzít na sebe. Letí stále koktejlky?

Koktejlky mějte vždy po ruce

Koktejlky snad nikdy nevyjdou z módy. Jejich historie je opravdu dlouhá a vždy si najde svoji cílovou skupinu. Koktejlkami nikdy nic nezkazíme, nebudeme příliš vyzývavé, ale také nepůjdeme za vandráka. Proč si ale pokaždé oblékat to stejné?

Čtěte také: Coco Chanel královna francouzské módy

Legíny, legíny a zase legíny

Velmi šik jsou dlouhé svetry pod zadek. Na nohy jednoduše nasadíte teplejší legíny, vysoké kozačky a můžete vyrazit. Kolem pasu zvolte výraznější pásek, může být tlustější s velkou sponou, aby ho nemohl nikdo přehlídnout, a úspěch bude zaručen.

Legíny se dají kombinovat i se vkusnými kraťásky či sukní, avšak vršek by měl hovořit společensky. Zvolit tedy můžeme slušnou košili nebo nějaký společenský top. Nezapomínejme ale na to, že společenské oblečení v žádném případě nemusí být nudné, ba naopak, ani by být nemělo.

Čtěte také: Legíny – staronová nezbytnost v našem šatníku

Méně či více formálněJak si stojí koktejlky na firemním večírku?

Pokud se váš firemní večírek koná v týdnu, nejspíše nepůjde o nějak extra velkou, formální párty, pak se můžete obléci spíše pohodlně, tak jak chodíte do práce. V případě večerních či dokonce víkendových akcí je jisté, že se jedná o formální akci, proto klasicky střižené jednobarevné šaty nebo také hezký kostýmek, budou ideální.

U firemních večírků nesmíme zapomínat na to, že i v Novém roce své kolegy a šéfy opět v práci potkáme, proto není třeba přílišné pití drinků, nějaká ostuda či milostná aférka s kolegou. Přeci jen se za pár dní zase uvidíte a mohla byste se červenat.

Text: Jana Čechová