Trendy zimní doplňky

Kdo říká, že nošení čepic a kulichů není stylové, zůstal v módním rozhledu dávno za opicemi a jistě neviděl pár krásných módních kousků, které se nosí. S teplými doplňky na hlavu si můžete vesele hrát. Jsou to totiž vychytávky, které nezruinují vaši peněženku, a


Kdo říká, že nošení čepic a kulichů není stylové, zůstal v módním rozhledu dávno za opicemi a jistě neviděl pár Trendy zimní doplňkykrásných módních kousků, které se nosí. S teplými doplňky na hlavu si můžete vesele hrát. Jsou to totiž vychytávky, které nezruinují vaši peněženku, avšak celému outfitu dodají šmrnc.

Čtěte také: Letošní zimě bude vládnout lesk!!!

Pokud přeci jen nepatříte mezi extravagantní ženy, ale malinko se bojíte, zda vám bude ta či ona čepice opravdu slušet, zvolte pro začátek jen slušivou čelenku. Účel splní dokonale a uši budou v teple. Klasika má také něco do sebe, avšak slaďte čelenku s bundou či kožíškem. Celý model můžete doplnit nákrčníkem třeba z fleece materiálu.

Trendy zimní doplňkyČepice s bambulkou letí světem

Když ale padají teplotní rekordy, uvědomme si, že nejvíc tepla tělo ztrácí právě hlavou. Módní čepičky hrající barvami můžeme perfektně ladit se šálou a rukavicemi, zároveň rozzáří již tak pochmurné zimní dny. Velký výběr nás neomezuje pouze na barvy, ale také můžeme zkoušet různé tvary, s bambulkou, kamínky, flitry nebo třeba také s vázáním pod bradou. Nemyslete si, právě bambulky teď velmi letí. Módní jsou i dlouhé čepičky, které se svěsí vzadu na hlavě.

Čtěte také: Buďte i v zimě IN!

Kulíšek zahřeje tělo i duši

Velmi okouzlující jsou i kulichy, které se staly velkým hitem módních návrhářů. Klapky přes uši dodávají na originalitě a kožíšek uvnitř kulichu krásně zahřeje. Pořiďte si k němu stejnou barvu kabelky a budete neodolatelná. Líbí se vám pletené nebo snad háčkované?  Samozřejmě rozlišujeme tipy čepic i kulichů na horách, kde si můžeme dovolit téměř cokoliv. Sportovní styl může být jednoduchý, avšak stále originální. Do města vybírejme něco více stylového, například barety. Každá žena si může vybrat takovou, která podtrhne její krásu. Ovšem barety se neomezují pouze na ženskou záležitost, nosí je i muži.

Rukavice, jako nezbytný pomocník na zimuTrendy zimní doplňky

Dalším zimním doplňkem jsou kvalitní rukavice, které splní svůj hlavní úkol – zahřát ruce. Na výběr máme z osobitých stylů – kožené, pletené, dlouhé až po lokty, chlupaté, nebo třeba i bezprstové. U šál vybíráme barvu, vzor i materiál, současně je ale podstatné, jak šálu vážeme. Nesvazujte se několika uzly, bohatě postačí, když šálu jednou omotáte kolem krku, aby vám na něj nefoukalo, a zbytek necháte volně vlát. Rozhodně budete působit naprosto free dojmem.

 

Text: Jana Čechová