Ty potvoro, svého muže ti nenechám!

Ty potvoro, svého muže ti nenechám!

O jeho záletech vědělo celé široké okolí, jen vy jste jeho nepřítomnost doma omlouvala pracovními povinnostmi. Ale teď už víte, že ho svedla jedna slečna z posilovny, a ohromně si to užívá, zatímco vám se hroutí život. Po dlouhém zvažování, co s tímto fantem, jste se rozhodla, že ho pořád chcete, takže pokud s tou aférkou skončí, zůstanete s ním. Stojí vám prostě za to
a milujete ho.


6 rad pro přežití partnerovy nevěry:

1. Odhodlejte se k zásadnímu rozhovoru k ozdravení vašeho vztahu. Ten musíte vyvolat vy a naservírovat mu všechno, co víte, včetně detailů, čímž mu znemožníte lhaní a zapírání.  Musíte zjistit, proč si pořídil milenku
a jestli jde jen o úlet nebo v tom lítá. A dejte mu jasně najevo, že buď to skončí on s tou potvorou, nebo vy s ním. Žádný čas na rozmyšlenou. Hned teď. Je však důležité, aby podobná debata proběhla jen jednou. Pokud partner řekne, že to byl z jeho strany omyl, že miluje jen vás a tu slečnu už nechce vidět, už nikdy se k tématu nevěry nevracejte.

2. Tento „pohovor“ vám otevře oči. Pokud totiž partner začne kličkovat, že vás miluje obě a že chce čas na rozmyšlenou a že je z toho sám nešťastný, a že moc tlačíte na pilu, sbalte kufry buď sobě, nebo jemu. Chce to ve vašem vztahu pauzu. Pokud vás opravdu miluje, ozve se. Pokud ne, sama se neozývejte, nemělo by smysl se doprošovat. Pak bylo jen správně, že jste se rozestěhovali. Zapomeňte na něj, není hoden vaší lásky.

3. I když nad tou potvorou vyhrajete, není tím vše skončeno. Nebude totiž lehké zapomenout. Může se vám stát, že vám partner bude fyzicky tak nepříjemný, že se s ním už možná nebudete moci milovat. Stává se to…některá z podvedených žen to časem překoná, ale jsou i takové, které to prostě neunesou.

4. Ještě dlouho mu nebudete věřit, i když si to budete sebevíc přikazovat. Něco hluboko ve vás bude podezřívavé. Obnovení poškozené důvěry potřebuje spoustu času i sil. Chce to trpělivost. Pokud šlo skutečně jen o exces, i vaše vzájemná důvěra se časem obnoví.

5. Udělejte si sama inventuru celého vašeho vztahu. Hledejte chyby i sama u sebe. Spokojený a milující muž, pokud to není notorický děvkař, málokdy svodům potvor podlehne. Nedělejte ze sebe obětního beránka. Snažte se být taková, aby se to už nemohlo opakovat, abyste prostě sama nazavdávala příčinu k další nevěře. Samozřejmě to neznamená, že se stanete poddajnou gejšou…

6. Zapomeňte na pomstu, ta nic neřeší, spíš všechno zkomplikuje. Nechte to božím mlýnům, však na tu potvoru, která vám svedla muže, taky někdy dojde. Někdo nebo něco se o to postará, protože nikdo z nás nežije pořád jen na obláčku. Ani ty potvory… Ta, která vám ublížila, je hodna jen vašeho pohrdání.

 

 

 

 

Text: eh