Kvalitní šampony pro Vaše krásné vlasy

Kvalitní šampony pro Vaše krásné vlasy


Nejdůležitějším vlasovým přípravkem je šampon. Šampony na vlasy nám pomáhají zbavit vlasy nečistot, lupů vysušování vlasů a tak dále. Pomáhají nám ochránit barvu vlasů a pokožku hlavy.

Na eshopu Profesionální přípravky na vlasy výhodně | Klier e-shop si můžete vybrat šampony na vlasy, vitamíny, masky, kondicionéry, ale také třeba laky na vlasy, kulmy, žehličky a fény, prostě vše pro krásně vypadající účes. 


TIP REDAKCE: 

ELIXIR ULTIME BAIN ELIXIR ULTIME - ŠAMPONOVÁ LÁZEŇ SE VZÁCNÝMI OLEJI PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Šamponová lázeň se vzácnými oleji pro mdlé vlasy postrádající intenzivní lesk. Tento šampon s marulovým olejem přináší složení podporující lesk ideální pro vlasy postrádající zářivý lesk. Šampon vytváří vzdušnou
a bohatou pěnu, oživuje vlasové vlákno velkorysým vyživením s veškerými potřebnými živinami, které vlasy potřebují pro hedvábný pocit.

Čistí a eliminuje rezidua a částice znečištění pro odstranění mdlého vzhledu vlasů. Toto složení je obohaceno o jemnou kombinaci marulového a kaméliového oleje, obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C a D, a Omega 9, přírodní mastnou kyselinu pro dlouhotrvající účinek. Společně tyto vyživující látky také zajišťují jemné květinové a kožené tóny pro déle trvající vůni ve vlasech. Vlasové vlákno je připraveno na péči, září leskem a je vyživeno až po konečky.

 

Na nic nečekejte! V létě si vaše vlasy zaslouží dvojnásobnou péči! 

 

 

Největší síť salonů v ČR pro muže i ženy | Kadeřnictví KLIER ČR