Recept jak přežít podzim

Recept jak přežít podzim

A ve studeném vánku cítíme blížící se zimu, což v lepším případě znamená nekonečné odhazování napadaného sněhu před domem v tom horším brodění se rozmoklou břečkou, do které si ani nemůžeme vzít své nové zimní semišky.


Nic není ztraceno

Nikdo se nemůže divit, že při těchto představách na nás jdou deprese a je jen málo jedinců, kteří tohle období snášejí dobře nebo ho dokonce mají rádi. Ale neházejme flintu do žita! Každý musíme mít vždy něco, čím si tu dobrou náladu přivodíme, ať je vichr nebo břečka.

A jak na to? Pár receptů zde…

Sport

Zní to možná už jako klišé, ale pravdou je, že sportem se v těle nejsnáze uvolňuje hormon dobré nálady a to je přesně to co v tuhle chvíli potřebujeme. Sport, ale neznamená jen pachtění se v posilovně a počítání posledních minut zaplacené hodiny. Sportem může být jakýkoliv pohyb, který nás baví, například tanec, ale pokud se vám zrovna nechce skákat na Zumbě s houfem neznámých dam, zapněte si hudbu doma a zatancujte si podle svého.

Nákupy

Pokud jste žena jak má být, určitě vám udělají radost nové botičky, super jeany nebo kabátek, alespoň ten podzim budete mít v čem přečkat.

Sauna

Snad nic nedokáže lépe navodit atmosféru léta než odpočinek v sauně, který vám prohřeje všechny buňky v těle a dá vám tak prostor jak zapomenout alespoň na chvíli na šedý podzim a zároveň vám pravidelné saunování posilí obranné schopnosti organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Sauna se také využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Zábava

 

Zkuste si naladit Lepsi.TV.  

Tato služba nabízí sledování 132 TV stanic, z toho 96 v HD kvalitě. Své zákazníky navíc rozmazluje mnoha nadstandardními funkcemi. Jednou z nich je například pozastavení. Pokud sledujete televizi, ale potřebujete si odskočit, není žádný problém. Film či pořad si můžete kdykoliv stopnout. Další funkcí, kterou Lepší.TV nabízí, je nahrávání. Díky tomu si můžete přehrávat své oblíbené filmy kdykoliv se Vám zachce. Dejte sbohem nudnému podzimu!