Recept jak přežít podzim

A ve studeném vánku cítíme blížící se zimu, což v lepším případě znamená nekonečné odhazování napadaného sněhu před domem v tom horším brodění se rozmoklou břečkou, do které si ani nemůžeme vzít své nové zimní semišky. Nic není ztraceno Nikdo se nemůže divit,


Recept jak přežít podzimA ve studeném vánku cítíme blížící se zimu, což v lepším případě znamená nekonečné odhazování napadaného sněhu před domem v tom horším brodění se rozmoklou břečkou, do které si ani nemůžeme vzít své nové zimní semišky.

Nic není ztraceno

Nikdo se nemůže divit, že při těchto představách na nás jdou deprese a je jen málo jedinců, kteří tohle období snášejí dobře nebo ho dokonce mají rádi.

Ale neházejme flintu do žita! Každý musíme mít vždy něco, čím si tu dobrou náladu přivodíme, ať je vichr nebo břečka.

A jak na to? Pár receptů zde…

Sport

zní to možná už jako klišé, ale pravdou je, že sportem se v těle nejsnáze uvolňuje hormon dobré nálady a to je přesně to co v tuhle chvíli potřebujeme. Sport, ale neznamená jen pachtění se v posilovně a počítání posledních minut zaplacené hodiny. Sportem může být jakýkoliv pohyb, který nás baví, například tanec, ale pokud se vám zrovna nechce skákat na Zumbě s houfem neznámých dam, zapněte si hudbu doma a zatancujte si podle svého.

Nákupy

pokud jste žena jak má být, určitě vám udělají radost nové botičky, super jeany nebo kabátek, alespoň ten podzim budete mít v čem přečkat.

Mrkněte na: Staňte se módní ikonou!

Zábava

nebuďte líná prolomit ledy a napsat třeba kamarádkám ze školy, které jste dlouho neviděla a zkuste zajít společně do kina, na kafe nebo zapařit jako za mlada!

Recept jak přežít podzim

 

 

Sauna

snad nic nedokáže lépe navodit atmosféru léta než odpočinek v sauně, který vám prohřeje všechny buňky v těle a dá vám tak prostor jak zapomenout alespoň na chvíli na šedý podzim a zároveň vám pravidelné saunování posilí obranné schopnosti organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Sauna se také využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Recept jak přežít podzim

Letní byt

nakupte si barevné doplňky alespoň do obýváků nebo do pokoje, kde nejčastěji pobýváte a pokud vám zbyla ještě nějaká volná místečka doplňte je květinami. Ať už ve váze nebo v květináči určitě vám atmosféru léta pomůžou navodit barevné květy nebo palmové listy.

Vibrátor

pokud už ho doma máte, tak ho použijte, pokud ne je nejvyšší čas si ho pořídit. Sex jak známo vyplavuje endorfiny a orgasmus nakonec může být skvělým zpestřením podzimních večerů nejen pro vás ale i pro vašeho partnera.

Recept jak přežít podzim

Filmy

pokud vás žádná z našich rad nezahřála, tak si zkuste pustit film.

Tady je pár osvědčených zahříváků a rozesmíváků:

Hříšný tanec – Patrick Swayze, Jennifer Grey

50x a stále poprvé – Drew Barrymore, Adam Sandler

Zkus mě rozesmát - Adam Sandler, Jennifer Aniston

Věčný svit neposkvrněné mysli - Jim Carrey, Kate Winslet

Lepší pozdě nežli později –Jack Nicholson, Diane Keaton

Recept jak přežít podzim

Filmové recenze na Dokonalé ženě zde

Lepší už to nebude- Jack Nicholson, Helen Hunt

Kurz sebeovládání – Jack Nicholson, Adam Sandler

Prostě Sexy - Cameron Diaz, Christina Applegate

Něco na té Marry je - Cameron Diaz, Ben Stiller

Láska a jiné závislosti – Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal

Exmanželka za odměnu - Gerard Butler, Jennife Aniston

Pod jednou střechou - Katherine Heigl, Christina Hendriks

Text: Jordanka Jirásková