Jaký sex, takový život. Co je na tom pravdy?

Jaký sex, takový život. Co je na tom pravdy?


Každá z nás k životu sex potřebuje. Ať už více či méně, ať si to přiznává či nikoliv. Ať už jde o masturbaci, nebo sex ve dvou, alespoň občas to prostě potřebujeme. A když se nám vášně nedostává, jsme frustrované
a protivné. Kdo neprožívá hloubku v sexu, pravděpodobně ji nemá ani v životě. Proč tomu tak je?

Zeptejte se sebe sama, co vlastně chcete od života? Chcete to prostě nějak doklepat, ať už single nebo v páru, nebo si chcete splnit všechny své sny a pořádně si život užít plnými doušky? Sexualita vám může nastavit zrcadlo. Jaký přístup máte k ní vám totiž napoví, jak přistupujete sama k sobě.

Řekni mi jak řídíš

Řízení je vaše vášeň a za volantem se cítíte svobodná, nebo je pro vás auto jen nutným zlem, které vás dopraví kam potřebujete? A nebo neřídíte vůbec, protože autobusy a tramvaje jezdí vždycky a v případě nouze se najde někdo, kdo vás hodí kam je třeba? Postoj, který zaujímáte k řízení, zaujímáte také k sexu! Buďto si se vychutnáváte na plno a dostává se vám neskutečného orgasmu, nebo se jen občas povozíte s partnerem.
A pokud neřídíte vůbec, pravděpodobně vám nevadí, že sex máte jednou za uherský rok a ještě k tomu sama.

Sex jako nutnost

Chápete sex jen jako prostředek pro fungující vztah? Když všechny vášně opadly, stále spíte se svým partnerem, abyste sama v sobě i k okolí zachovala iluzi skvělé pohody. Partner je spokojený, možná pociťujete i stabilitu, ale rozhodně ne rozkoš. Pokud je tohle váš případ, pak i vše ostatní děláte protože musíte! Chodíte do fitka? Pak asi proto, abyste se líbila. Máte práci, která vás nebaví? Chcete jen platit účty. Je jen otázka času, kdy vám dojde, že takhle nikdy nebudete úplně šťastná.

Samostatné ženy bez orgasmu

Nájem platíte na půl, když něco koupí vám, vy musíte na oplátku pořídit něco jemu a v životě spoléháte hlavně sama na sebe? Pokud jste se rozhodla, že ve všem budete samostatná, pak vás samota čeká i v sexuálním životě. Nedokážete se partnerovi oddat a tak jen stěží dosahujete orgasmu. Naopak ve sprše po pár sáhnutích na své tělo slastně vzdycháte. Začněte svému okolí (a hlavně partnerovi) více důvěřovat. Když mu dovolíte proniknout blíže k vám, pronikne do vás více i v posteli a dočkáte se i orgasmu!

Vztekem k lepšímu sexu?

Pokud jste výbušná a když se vám něco nelíbí, hned se ozvete, pak podobně rázný a energický bude i váš sex. Vypuštění páry napomáhá vašemu orgasmu. Pokud se nedokážete naštvat a všechen svůj vztek pak vybít, neumíte prožít ani svůj orgasmus. A pokud jej přeci jen dosáhnete, nedostaví se žádný slastný pocit. Lidé, kteří v sobě vztek potlačují se v posteli nikdy nedokáží uvolnit. Na druhou stranu vybíjet si vztek prostřednictvím sexu taky není správné. Zajděte si do fitka a pak na partnera vlítněte, vaši energii si pak dosyta užijete oba!

Lepší sex znamená lepší život

Všechny oblasti vašeho života jsou provázané. Když se objeví změna v jedné z nich, projeví se to i v ostatních. Když se třeba po letech bez řidičáku rozhodnete přihlásit do autoškoly, vaše první samostatná jízda po absolvování kurzu povede do knihovny. Tam se vám do rukou dostane kniha o lepším sexu a potom, co si sex
s partnerem náležitě užijete, dostanete nápad na podnikání. A funguje to i naopak. Mnohé studie dokazují, že pokud budete dobrá v posteli a sexu si budete užívat alespoň čtyřikrát týdně, dosáhnete na vyšší plat. Tak šup do postele!

Jste vášnivá řidička, která pravidelně dosahuje orgasmu, nebo samostatná žena bez sexu?

A věříte na to, že vaše chování v posteli odráží váš život mimo ni?