Slavné maminky vyrazily na nákupy

Michaela už v říjnu v Ulici "Hodně lidí to říká, ale já myslím, že je spíš takový mix," usmívá se známá herečka. Ta je stále na mateřské a do práce se jí příliš nechce. "Kdyby to šlo, byla bych doma a věnovala se jen malé. Mateřství mě naprosto pohltilo," přiznává


Michaela už v říjnu v UliciSlavné maminky vyrazily na nákupy

"Hodně lidí to říká, ale já myslím, že je spíš takový mix," usmívá se známá herečka. Ta je stále na mateřské a do práce se jí příliš nechce. "Kdyby to šlo, byla bych doma a věnovala se jen malé. Mateřství mě naprosto pohltilo," přiznává. Přesto se už v říjnu do práce vrací.

Čtěte také: Blanka Matragi: „JEDU DÁL“

Je Klára těhotná?

"V říjnu začínám opět natáčet Ulici. Mimo hereckou branži jse vlastně byla skoro rok a půl, tak se docela těším," dodala Badinková, která na opening nového obchodu dorazila společně se svojí kamarádkou, herečkou Klárou Trojanovou - manželkou herce Ivana Trojana. Ta sebou do obchodu Chica&Chico v pražském nákupním centru v Letňanech vzala svého nejmladšího syna Antonína. S Trojanem už mají tři syny - Josefa, Františka a Antonína a nyní čekají další přírůstek do rodiny. Klára je podle zákulisních informací ve čtvrtém měsíci těhotenství, sama to ale nepotvrdila.

"To neprozradím," usmívala se sympatická brunetka, na které není zatím těhotenství prakticky znát. Zatím ani netuší, zda s manželem čekají holčičku nebo chlapečka. "A možná se to dozvíme až při porodu. Nechali jsme se překvapit už u třetího syna a možná to zopakujeme a nenecháme si to opět říct předem," prozradila Trojanová. Zda se po třech klucích dočkají opět holčičky tedy netuší. "To vůbec není důležité. Hlavní je, aby bylo miminko zdravé," dodala Klára, která s nákupem výbavičky nebude mít sebemenší problémy. "Myslím, že už toho máme doma víc než dost," uzavřela Trojanová.

Mrkněte na: Jak o sebe pečuje topmodelka Daniela Peštová

Vlaďka znovu maminkou už v březnu

Opening si nenechala ujít také další nastávající maminka Vlaďka Erbová s dcerou Viktorkou. Vlaďka je ve čtvrtém měsíci těhotenství a na prvního společného potomka s Tomášem Řepkou se těší v březnu. Vlaďka se už pěkně zakulacuje a za poslední měsíc jí bříško hodně vyrostlo. "Mám nahoře čtyři kila, ale připadám si jak meloun. Jsem hodně zavodněná, přiznala Vlaďka.

Slavné maminky vyrazily na nákupy

Na bratra se už velmi těší také Erbové dcera Viktorka. "Jsem z toho doslova v šoku. Dorazili jsme zde do obchodu Chica &Chico a ona místo, aby běhala po růžových bundičkách, začala vybírat věcičky bráškovi. Hrozně mě to dojalo. Pořád za mnou běhala a ukazovala mi různé svetříčky a dupačky a ptala se, jestli se to bráškovi bude líbit," usmívala se Erbová. Výbavičku zatím nemají, ale na nakupování se již moc těší.

 

Nákupy raději bez dětíSlavné maminky vyrazily na nákupy

Hadříky pro své ratolesti dorazily vybírat také Romana Jákl Vítová a Monika Marešová. Romana s dcerou Sofií, protože čtyřměsíční Elisa má rýmu a tak ji nechala raději doma. Marešová přišla s oběma syny Jakubem i Matějem. Během chvíle se ale dámy shodly, že přijdou raději nakoupit jindy bez dětí. "Ono to s nimi moc nejde. Pořád utíkají, něco chtějí. S Romčou jsme se domluvily, že příště zůstanou doma a půjdeme sami," dodala Marešová.

Text: DD zdroj foto: Chica&Chico