Znamení ženské sexuality – Rak

Znamení ženské sexuality – Rak

Žena Rak je fascinující, proměnlivá, velmi ženská, trochu snílek, trochu žena činu 


Nejvíc věří své vlastní intuici, kterou průběžně používá jako filtr pro své pocity a dojmy, a tak nemá velkou potřebu vědeckých důkazů. Je subjektivní, nahlíží na věci skrz svou vlastní perspektivu, silně založenou na emocích. Svou intuici používá v podstatě za jakýchkoliv okolností - ať už plánuje svůj rozpočet, hraje bridž, sází růže, vybírá šatník atd. Může být skvělým psychoterapeutem, protože dokáže nahlížet do lidských osobností
a vidět věci, které ostatní nevidí. Je obzvlášť vnímavá v rodinných záležitostech a opět, její intuice, jí pomáhá vidět čím jsou lidé ve svých rodinách ovlivňování.

 

Čtěte naše denní horoskopy

Snaží se za každou cenu vyhnout konfliktům, raději se postaví stranou a nedělá vlny. Je sentimentální a sebepozorovací, když se ocitne v nepříjemné situaci, raději se ponoří do sebe než aby tomu dala navenek průchod. Vlastní ústup jí z míry nevyvádí, protože ví, že až se čas naplní, vše si vyřeší po svém.

Fáze měsíce, slunce a střídání počasí mají ohromný dopad na její nálady. Je trochu jako škeble, které žijí obvykle 150 let a otevírají se a zavírají podle měsíčních fází – Žena v Raku nebude nejspíš žít tak dlouho, ale dost podobně reaguje na tyto změny (některé „Račky“ například trpí otoky při úplňku a stavy zvýšené nervozity při novu).

Žena Rak má silné psychické pouto k minulosti, často skrz svou matku a babičku.
Postoj k času je jasný - chybí velikost a elegance minulosti, ignoruje výzvy současnosti a bojí se dekadentní budoucnosti.

Žena Rak je vysoce citlivá vůči lidem a prostředím, na všechno reaguje velmi emocionálně: od včerejších novin po změnu otevírací doby v její bance. Dokáže tyto emoce ale úžasně dobře maskovat, a tak pro lidi, kteří jí neznají, vypadá stále klidně.

Je snadno ovlivnitelná, takový snílek, který přechází k činům v podstatě jen v krizových situacích. Může působit jako duchem nepřítomná královna, ale pokud se její dítě či jiná blízká osoba ocitne v problémech, jedná s rychlostí hurikánu. Pravděpodobně má raději ten svůj vnitřní svět od reality, ale dokáže v ní fungovat velmi dobře, pokud se tak jednou rozhodne. K tomu má neobvykle dobrou paměť.

Dost dobře nedokáže pochopit lidi, kteří jsou v neustálém spěchu a shonu, rozhodně si nechce uhnat žaludeční vředy nebo infarkt kvůli maličkostem.

Politicky inklinuje ke konservatismu, přeje si zachovávat staré dobré hodnoty a styly. Ekonomicky je obvykle šetrná, chce mít jistotu, že se na své finance může spolehnout. Sociálně preferuje dlouhodobé vztahy, má ráda tradice a rituály spojené třeba s Vánocemi a oslavami narozenin, ráda posílá přání a udržuje své kontakty po léta. V lásce lne ke svému partnerovi a domácímu zázemí. Fyzicky má sklony k zadržování vody a rychlému nabírání kilogramů.

Strach narušuje její sebejistotu, může si vypěstovat fobie z hadů, pavouků a výšek. Strach může blokovat její osobní i profesní růst, oslabit její už tak slabou iniciativu. Strach je rovněž zodpovědný za její přehnanou péči
o své děti a blízké. Když má skutečnou potřebu postarat se o něčí komfort, většinou to dělá proto, že má strach
o jeho bezpečí a štěstí.

Žena Rak plánuje ráda, hodně dopředu a hlavně ohledně svého materiálního zabezpečení. Není impulzivní „shopper“, preferuje rozvážnou kumulaci: návratné investice, nemovitosti, šperky. K tomu je velmi sobecká, chce všechny tyto „dobré“ věci jen pro sebe a o své poklady se nechce s nikým dělit, jsou jen a jen její.

Mrkněte také na jiná znamení

Je citlivá na kritiku, slovní či fyzickou agresi, nemá rada lidi bez morálky a sociální citlivosti. Lze jí snadno zranit kde jakou neúmyslnou hláškou, a protože má výbornou paměť každá taková situace v ní zůstá na dlouho. Je také dost nejistá a tak často cítí závist a žárlivost vůči lidem, kteří jí připadají v něčem lepší než ona. Občas je soutěživá vůči ostatním matkám, když vidí, že mají se svými dětmi lepší vztah. Ráda ve svém hnízdě vládne, musí být pro svou rodinu číslo jedna.., potom také číslo dvě i tři.

Má sklony k náladovosti, nejistotě, ale i půvabnosti. Neustálé se mění, zároveň je odpůrcem změn. Je dobrou učitelkou či kazatelkou. Citlivá, zahořklá, hrdá, roztrpčená, konservativní, dramatická, vnímavá, praktická, starostlivá, inspirující. Má ráda svůj domov, je ambiciózní, smyslová, melancholická, se sklony k hysterii, majetnická, nostalgická, chamtivá. Je silná, ale zranitelná, sexy ale mateřská. Zkrátka, je naprosto a úplně, stoprocentně záhadná žena.

Vztahy a láska

Žena Rak je plná příjemných překvapení, je nesmělá ale má silný sexuální náboj. Je intuitivní, ale také velmi „fyzická“. Tyto vlastnosti jsou pro opačné pohlaví neodolatelné.

Lidé celkově k ní tíhnou, protože cítí její schopnost dávat a chránit. Často bývá náhradní matkou, terapeutem amatérem nebo duchovní oporou. Stejně jako rostlinám prospívá pobyt v jejím skleníku, prospívá lidem její péče. Lidé na ní bývají psychicky závislí a padnou za oběť  jejího vnitřního kouzla. Dokud používá svou sílu k uzdravování a pomáhání, nic zlého se neděje, ale musí držet na uzdě svou vnitřní „Negativní Matku“, která dokáže s lidmi manipulovat.

Mívá hodně známých, většinou ženského pohlaví, ale i několik blízkých přátel. Dokáže si udržet přátelství po celý život, protože má s přáteli silnou psychickou vazbu, která přetrvá i fyzické odloučení. Je také výbornou dopisovatelkou a miluje vybírat i posílat pohlednice a přání k jakékoliv příležitosti.

V milostném životě je úžasně tvárná, ochotná a často velmi rodinná. Dokáže zvládat obojí: práci i domácnost
a nic ji nedokáže zastavit před vytvářením dokonalé domácí atmosféry. Je víc než dobrou kuchařkou a výtečnou hostitelkou, vždy se snaží obstarat všechny chutě a potřeby svého muže. Chce mít velkou rodinu, kterou může dirigovat, stejně tak rodinný krb i domácí rozpočet, má silnou potřebu někam patřit. Navíc, musí být centrem tohoto svého domácího světa, jak v manželství tak v přátelství. Je dobrou přítelkyní a manželkou, dokud není zklamaná. Její přátelé a manžel musí být maximálně opatrní, aby ji nezranili nebo neponížili, jinak se Žena Rak nebojí použit odvety.

Ideální manžel jí musí chránit, vybudovat okolo ní jakýsi zámotek, který jí izoluje od ošklivosti a zpustlosti světa, a také chudoby.

SEX

Sexem žije a dýchá. Servíruje sex už jen ve způsobu chůze, ve vůni, vaření, úsměvech, ve svých náladách. Dokáže uspokojit v posteli muže tak dlouho, dokud je pro ní dostupný, citlivý a… užitečný.

Nejzajímavějším sexuálním tajemstvím Ženy Raka je, že je mnohem víc dominantní, než se zdá být. Její decentní zevnějšek skrývá tygřici se slušným repertoárem. Má pověst stydlivky, citlivky, která nemá v oblibě drsné muže. Ve skutečnosti je to mazaná, mateřsky založená „konzervativka“, která pravděpodobně zakusila sex poměrně brzy a byla zklamaná.

Klíčovým slovem k pochopení její sexuality je konflikt. Na jedné straně puntičkářsky vyžaduje etiketu, včetně sexuální, na druhé ale se chce sexu odevzdat, což se jí většinou nedaří pro sociální role – například role matky je poměrně asexuální.

Touží po bouřlivém sexu, ale také po bezpečí a domově. Takže od lásky očekává hodně obdivu, fyzického kontaktu a něhy, které se pak přerodí v touhu. Její představivost je velmi plodná a tak si v hlavě vytváří celé scénáře. Ve svých fantasiích bývá často aktivnější než v realitě. Začátek sexu znamená pokračování, celou cestu až k orgasmu, což zároveň znamená ztrátu sebekontroly, a to Lady Rak nerada. Není vyloženě experimentální typ, ale je snadno ovlivnitelná a tak kultivovaný milenec jí může naučit mnohým exotickým sexuálním hrátkám. Později, když už je více zkušená, snadno přechází do role sexuální učitelky
a obvykle přebírá i víc agresivní přístup.

Potřebuje muže, který jí poskytne maximální bezpečí: jak po emocionální, tak materiální stránce. Muž, který neumí tyto její potřeby naplnit, který nedokáže říct v kolik se vrátí domu, není žárlivý a majetnický, prostě pro ní není vhodný. Milenec by měl být stabilní, spolehlivý, ale zároveň schopný fantasií, o které se i podělí. Něžný, ale zároveň dost odhodlaný pomoct jí zlomit její zdrženlivost.Soutěžte s námi o super ceny!

Většinou má ráda orální, někdy i anální sex, a její milenec by měl být k těmto praktikám otevřený, musí mít silnou sexuální potřebu, ale umět se kontrolovat. Mezi nejoblíbenější místa, kde by se ráda milovala patří sprcha, případně další místa spojená s vodou, jako jsou pláže, bazény či sauny. I když se tváří, že SM jí nic neříká, naopak často si ráda hraje na dominu, a její milenec by měl mít tuto možnost na paměti. Při těchto hrách má ráda i použití nějaké té BDSM pomůcky (bičíku, plácačky nebo si ji můžete chytit do pout).

Ideální milenec plánuje a chystá vše dopředu: hudba, chlazené šampaňské, saténové povlečení a dokonale vybavená koupelna plná vonných olejíčku – to přesně na ní zabírá.

Bohužel, s pokročilejším věkem a se vstupem do role matky a manželky její sexuální chuť klesá, takže potřebuje muže, který bude schopný udržet a přiživit její oheň.

Žena Rak a typy vztahů

Monogamní - Žena Rak je maximálně orientovaná na rodinu, potřebuje rodinnou lásku během celého svého života. Ve stejné době je schopná si užívat sexu jako zdroje potěšení, vést alternativní či tajné vztahy častěji než by se mohlo zdát. Má sklony k požitkářství, které bývají v rozporu s jejím vlastním obrazem dobré matky
a manželky. Nemusí být vždy stoprocentně sexuálně loajální vůči svému muži, ale pokud by existovalo něco jako monogamie k rodině (není nic důležitějšího v jejím životě), pak by se o ní dálo říct, že je skoro vždycky monogamní.

Síť intimních známostí – může mít nějaké podobné známosti, ovšem její majetnictví jí v těchto vztazích poněkud překáží.

Trojka – může to být fascinující experiment, jak v kombinaci: dvě ženy a muž, nebo dva muži a jedna žena (což je vlastně jednou z jejích oblíbených sexuálních fantasií).

Komunita - může si toto uspořádání celkem užívat, pro svou potřebu velké rodiny a schopnost vytvářet příjemné rodinné zázemí.

Otevřené manželství – absolutně proti jejímu přesvědčení a potřebám, nebude soudit ostatní lidí v takovýchto vztazích, ale sama nic takového zkoušet nebude

Gay – většina žen v Raku je heterosexuálních, ale je pro ženy přitažlivá a se svou ženskostí bude dobrým partnerem i v tomto typu vztahu.

Single – málo kdy se dokáže v tomto rozpoložení dlouhodobě najít, protože potřebuje být obklopená lidmi, kteří jí mají rádi. Pokud se stane, v pokročilém věku, že se ocitne sama, určitě bude minimálně obklopená sbírkou věcí, zvířátek nebo rostlin, které jí dají pocit, že sama není.

 

Žena Rak se může zdát příliš upjatá a seriózní, ale zdá se, že dokáže i překvapit, třeba v posteli.

 

Celebrity ve znamení Raka:

Liv Tyler, Meryl Streep, Sylvester Stallone, George Michael, Courtney Love, Franz Kafka, Lindsay Lohan, Gustav Klimt, Tom Hanks, Tom Cruise, Pamela Anderson, Geoffrey Rush, Princezna Diana.

 

 

 

Text: Aleksandra Bartošová