Nevídané rekordy ze světa sexu!

Nevídané rekordy ze světa sexu!


Ženy drží prim v počtu orgasmů za hodinu

Experimentální studie Dr. Hartmanna se zúčastnilo celkem 751 testovaných osob. Celá akce trvala dohromady 10 000 hodin. Maximální rekord mezi ženami je neuvěřitelných 163 orgasmů za hodinu, kdežto u mužů je to jen chabých 16.

Penisy – mini a maxi

Nejnovější zaznamenaný a podložený údaj o rozměrech penisu je 34cm délky s obvodem 16cm. Oproti tomu nejmenší zaznamenaný penis měřil 1cm. Takto malý penis se nazývá mikropenis a jeho převážná část je uvnitř těla..

„Kolik čísel zvládneš….tolikrát jsi mužem“

Rekord v počtu „odsouložených čísel“ drží muž, který za 30 let puntičkářských záznamů o množství sexuálních „kol“ dosáhl hranice 52 000. Což znamená, že musel souložit 33,3x za týden.


Nejsilnější vagína

Vaše vagína je zaručeně přitažlivá, ale umíte s ní zvednout 14 kilo? Ruská matka Tetiana Kozhevnikova (42) měla po porodu pocit, že je příliš vytahaná a namísto toho, aby se s tím spokojila jako všichni ostatní, začala posilovat a stala se nejsilnější ženou. Tetiana si přečetla starou Tantrickou techniku posilování poševního svalstva pomocí malého dřevěného vajíčka. Takže si jedno pořídila a začala posilovat. Po patnácti letech usilovného posilování má nejsilnější pochvu světa. Tetiana tvrdí, že stačí posilovat 5 minut za den a už za jeden týden dokážete pocítit rozdíl a obdarovat partnera i sebe neuvěřitelným sexem.

Mega prsa

Sheyla Hersheley z Brazilie je v současnosti majitelkou největších prsou o velikosti 95KKK na světě.

 

Nejrychlejší ejakulace

Horst Schutz drží hned několik světových rekordů. Jeho semeno doletí do maximální vzdálenosti 5,715 metru, dokáže vystříknout do výšky 3,7592 metru a jeho semeno dosahuje maximální rychlosti 68,72 km/h.

Nejrozsáhlejší orgie

V Japonsku byl nastolen světový rekord v největších orgiích na světě. 250 žen a 250 mužů, tedy 250 párů mělo sex na stejném místě ve stejný čas a zapsali se tak do světových rekordů. Vše bylo nafoceno a natočeno profesionálním štábem reportérů a záznam je možno zakoupit zhruba za 40 dolarů.

 

 

 

 

 

 

Text: Ela Procházková