Dnes ne, miláčku! Aneb, na co se vymlouvají muži?

Dnes ne, miláčku! Aneb, na co se vymlouvají muži?

Bolí mě hlava, nemám náladu...Na tyto věty si stěžují hlavně muži. Vědí totiž, že pokud partnerka onu magickou větu vysloví, nic hezkého je nečeká. Napadlo by vás ale, že stejné výmluvy umí použít i muž? A dokonce je používá častěji, než byste si kdy pomyslela!


Znáte ten pocit, když se obléknete do drahého sexy prádla, našplícháte na sebe luxusní voňavku, připravíte se v posteli a jediné co pak slyšíte je, dnes ne, miláčku, jsem unavený z práce? Vaše libido by v tu chvíli chtělo vraždit. Jaké výmluvy používají muži, kteří nechtějí sex?

 

Výmluva číslo jedna: Jsem unavený!

Chápejte, že muž je unavený. Na druhou stranu, kdo dnes unavený z práce nechodí, že. Zkuste mu naznačit,
že sex by mohl být příjemným druhem relaxování. Navíc nemusí být iniciátorem on. Když se svěří do vašich rukou, můžete se oba únavy zbavit raz dva. A bez námahy. Nebo vás čeká předstírání spánku.

 

Výmluva číslo dva: Cvičení a sprcha

Někdy uslyšíte i výmluvu, že si nestihl dát sprchu. Na většinu žen ale tohle příliš nezabírá, mnoho z nás totiž pach má rádo. Stejně špatným důvodem je odmítnutí kvůli cvičení. I když by chlap uběhl maraton, při pohledu na ženu v sexy prádle by si dal druhé kolečko.

 

Výmluva číslo tři: Rýmička

Smrtelná mužská nemoc na sedm, rýmička. Každá žena se s ní snad setkala a ví, jak hrozná může být, když postihne muže. Nastydlý chlap je prostě mrzutý. Při slovech něco na mě leze jej raději nechejte být.
Ale pozor, aby se na rýmu nevymlouval příliš často!

 

Výmluva číslo čtyři: Mám toho moc!

Bohužel je faktem, že muži pracující pod tlakem a ve stresu, se nedokáží uvolnit. Muž, který je myšlenkami stále v kanceláři, stejně nic kloudného nepředvede. Orgasmu se pravděpodobně nedočká ani jeden z vás.
Tuhle výmluvu byste mu čas od času spolknout mohla.

 

Výmluva číslo pět: Měl jsem pár piv

Zatímco u žen s množstvím alkoholu chuť na sex roste, u mužů naopak klesá. Tedy neklesá až tak chuť,
jako jejich chlouba. Tuhle výmluvu, pánové, bereme! Ale pozor, ať se to neopakuje moc často!

 

Výmluva číslo šest: Chci dokoukat ten zápas

Pokud máte doma sportovního fanouška, pravděpodobně budete muset počkat až do konce zápasu. Nebo se možná dočkáte rychlovky při poločase. Počkejte, až zápas či film skončí a pokuste se ho svést. Pokud nezačne předstírat únavu nebo spánek, máte vyhráno. Pokud to nezabere, zkuste to ráno znovu. Filmoví a sportovní fandové si raději zaskotačí ráno, než jdou do práce, protože nemají potřebu sledovat televizi.

Už jste nějakou z těchto výmluv slyšela? A vyslechla jste si někdy i jinou výmluvu?  Nesmutněte a raději si vzpomeňte na to, kolikrát vás za poslední měsíc bolela hlava.

 

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay