Čokoládou proti celulitidě

Čokoládou proti celulitidě

Vždyť blahodárné účinky čokolády na lidský organismus jsou známé již více než 2000 let. Jen ji nesmíme užívat výhradně vnitřně a kromě jazyka dopřát sladkou rozkoš i ostatním částem těla.
A to formou velmi příjemné masáže. 


Výjímečná síla čokolády

O výjímečnosti čokolády z pravých kakaových bobů věděli již staří aztékové. Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady tím, že v mozku stimuluje tvorbu dopaminu, uvolňuje endorfiny a serotonin – jinými slovy zdroje štěstí. Mimo to i výrazně omlazuje pokožku. Čokoláda je také považována za účinné afrodiziakum.


Čokoládové masáže 

Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže tím nejlepším způsobem, jak můžete svému tělu tuto sladkou pochoutku dopřát. Díky čokoládovému zábalu tělo přes pokožku vstřebává důležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty. V tomto podání má čokoláda více než příznivý vliv na činnost srdce, celkovou detoxikaci a významně působí proti celulitidě, přičemž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

Čokomasáž v praxi

Rafinované spojení čokolády a hřejivé uvolňující masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda má kromě báječné chuti také výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Čokoláda vám navíc dodá pocit odpočinku a zbaví stresu či nervového vypětí. Nakonec si užijete maximální relaxaci v zábalu z pravé čokolády a zatím, co budete odpočívat, thajská masérka provede akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní. Vhodné i pro pány!

Najde na www.tawan.cz.