Co Váš partner v posteli nikdy neodmítne?

Co Váš partner v posteli nikdy neodmítne?

Říkáte si, že uspokojit vašeho partnera je nadlidský výkon? Omyl! Uspokojení partnera
je mnohem jednodušší, než si myslíte. Stačí jen naslouchat a nebát se naučit něčemu novému. 


Říkáte si, že uspokojit vašeho partnera je nadlidský výkon? Omyl! Uspokojení partnera je mnohem jednodušší, než si myslíte. Stačí jen naslouchat a nebát se naučit něčemu novému. Některé ženy vědí, co jejich partner v posteli chce a potřebuje. Jiné jsou naopak jako v mlze, ptají se samy sebe i kamarádek, jestli to či ono dělají dobře nebo špatně a trápí se tím, že nejsou dost šikovné. Partnera by se ale nikdy nezeptaly!
I když je každý muž jiný, v něčem jsou přeci jen stejní. Co platí na všechny muže?

 

Milující ústa

To, co muži opravdu chtějí, je orální sex. Při něm se maximálně uvolní a dají průchod svým fantaziím. Jak na to ale už musíte zjistit sama. Někteří preferují jemné laskání jazykem, jiný zase trošku drsnosti a použití zubů. Univerzální technika neexistuje. Ale laskání ústy muže vždy potěší. A jistě se dočkáte i odměny! Vše bude jednodušší, když se partnera přímo zeptáte, jak to má rád. Pokud se stydíte zeptat, musíte se spolehnout na své pozorovací schopnosti a dovednosti.

 

Zkuste něco nového

Každý muž touží po něčem jiném. Projevil váš partner touhu po netradičním milování? Odvažte se a dopřejte mu ho! A nebo vezměte otěže do svých rukou a ukažte mu, co chcete vy. Určitě najdete společnou řeč. Sebevědomé ženy, které se nebojí experimentů a vědí co chtějí je další věc, po které muži touží! Tantrická masáž, podpatky v posteli nebo různé pomůcky a olejíčky. Zkrátka neustále pátrejte po nových možnostech,
jak se navzájem potěšit a jak milování ozvláštnit.

 

Svůdné prádlo

Muži milují sexy prádlo. Ať už jde o tanga, podvazky či průhledné noční košilky. Krajky, satén nebo barvy, záleží na vkusu a taky na vás, jak se cítíte. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Zkoušejte nové materiály
a barvy a zjistěte, co na vašeho muže zabírá. Když sám vyzkouší rudou krajku, saténovou košilku nebo síťované podvazky, sama na jeho výrazu poznáte, co příště vybrat a co už do postele nenosit.

 

Chvalte ho

Muži velmi rádi slýchají, jak jsou skvělí. A to platí i při sexu. Pochvalte ho a namasírujte jeho ego. Sebevědomí mu dodáte také tím, že mu přesně řeknete, co vás nejvíc vzrušilo. Pokud však například složí novou skříňku
v obýváku a vy mu chcete dát najevo jeho šikovnost sexem, zapomeňte! To, co muži opravdu nechtějí je sex za odměnu! Uvařte mu dobrou večeři a při ní ho pochvalte. Na sex pravděpodobně dojde, ale až vám to dá najevo on.

 

Co zabírá na vašeho muže? Pokud to víte, jste skvělá partnerka. Pokud ne, v nejbližší chvíli se ho na to zeptejte. A svěřte se také vy jemu! Posunete nejen sex, ale i vztah o laťku výš.