Proč muži milují Francouzky?

Každá je originál Francouzská žena na sebe strhává pozornost i ve starých džínách a bílém tričku nebo pleteném svetru. S rozevlátými, skvěle střiženými vlasy, ležérní šálkou kolem krku, koženou kabelou přes rameno a kvalitnímí botkami běhavkami. Žádné vysoké štek


Každá je originál

Francouzská žena na sebe strhává pozornost i ve starých džínách a bílém tričku nebo pleteném svetru. S rozevlátými, Proč muži milují Francouzky?skvěle střiženými vlasy, ležérní šálkou kolem krku, koženou kabelou přes rameno a kvalitnímí botkami běhavkami. Žádné vysoké štekle, žádné sukně pod zadek, žádné hluboké výstřihy, ale osobitost. To je to, co je Francouzkám naprosto přirozené a na co sázejí.

Nesnášejí uniformitu a nejnovější módní trendy je vlastně vůbec nezajímají. Jsou konzervativní, ale své. Sice si klidně obléknou „jetý“ kabát ze sekáče, ale k němu si vezmou nějaký drahý doplněk. Umí báječně kombinovat. Dobře vědí, že nebudou vypadat mladší, když se po čtyřicítce budou oblékat jako teenager a nebudou štíhlejší, když se navléknou do oblečení o jedno nebo dokonce o víc čísel menší. Svoje vady na postavě, a jistěže je také mají, umí dokonale zamaskovat. Rozhovory o dietách nevedou, protože je nedrží. Ale dávají si dobrý pozor, aby se nepřejídaly. V tom jsou velmi disciplinované. Rády prosedí u bohatých tabulí celé hodiny, ale spíš jenom zobou.

Mrkněte na: Pozvánka: Prague Fashion Weekend 2011

Žádné krasavice, zato sexy

Další vlastností, dá-li se to tak nazvat, typickou pro Francouzky, je přirozenost. Žádné složité účesy, spíš styl neposlušných vlasů. Žádné viditelné líčení, jen zvýraznění očí linkami. Typické je pro ně husté, jen mírně upravené obočí a výrazná barva rtěnky.

Na tu si Francouzky potrpí. Ale jinak křiklavé barvy moc nemusejí, milují tlumené barvy, nejlépe tón v tónu. Prostě méně je u nich více. A i když to nejsou nijak závratné krasavice, muži po nich šílí. Ale to není jen jejich vzhledem, Francouzky prostě mají noblesní vystupování. S tímto darem se už pravděpodobně rodí, mají ho v genech. I servírka v zapadlé hospůdce e proplétá mezi stoly s takovou noblesou, že se na ni musíte pořád dívat. Pro tohle nenucené sebevědomí, které je provází na každém kroku, mají Francouzky pěknou hlášku: Etre bien dans sa peau. Cítit se dobře ve své kůži. Zkrátka si nehrají na to, co nejsou, a snaží se samy se sebou dobře vyjít. To znamená míň stresu a víc radosti ze života. Pak aby nebyly přitažlivé…

Proč muži milují Francouzky?

Čtěte také: Trendy líčení pro léto 2011

Text: eh