První sex přinesl hořké zklamání

První sex přinesl hořké zklamání


Nový objev

Váš nový objev Vás nenechává chladnou. Dostal Vás na lopatky a jste do něj celá pryč. Nějaké ty mouchy na něm zatím ani nehledáte, protože když Vás políbí, dostanete se do jiného světa. Mohla byste se s ním líbat celé hodiny a myšlenky na sex Vás naplňují nedočkavou touhou. Jaký asi bude? Povalí mě na postel a strhá ze mě oblečení? Nebo si mě nejdříve pěkně pomaloučku svlékne a začne ochutnávat každý centimetr mého těla? Myslíte na TO každou chvíli. Těšíte se jako malá holka na rozbalování dárků. Jeho technika líbání a šikovné ruce (ve Vašich vlasech, na Vašich holých zádech) mohou být ale zavádějící. Je to smutná pravda, avšak většina žen se setkala alespoň jednou právě s takovým případem. Vše klapalo, dokud nedošlo na sex.

A pak už skóre onoho objevu jen prudce klesalo.

Ležíte vedle něho když je po všem a nemůžete tomu stále uvěřit. To se nemohlo stát doopravdy, je to jen zlý sen! Opravdu Vám strkal prsty neohrabaně pod kalhotky a potom málem rozdrtil Vaše prsa, zatímco už probíhalo „králičí páření“? Nebo se natáhnul spokojeně na postel a nechal Vás, ať se o všechno postaráte?   „Zlato, buď tak hodná a pohraj si s Generálem.“ Jenomže Generál a jeho majitel zůstává nadále na lopatkách a tak je na Vás ukázat, jak jste šikovná a divoká. Napoprvé to ale není pro každého dostatečně uspokojující. Zkuste další kolo a modlete se, ať se něco změní. Měla jste co dočinění s neidentifikovatelným typem muže, který zkrátka neví co s rukama a nohama a tak se na Vás tiskne jak při boxu v ringu a čeká, že se snad náhodou všechno odehraje aniž by použil ruce, jazyk, pohyb, snahu...? To všechno jsou hrozné zážitky. Jeden z těch nejhorších je ale asi mechanický sex, při kterém se díváte nenápadně na hodinky, které spadly kousek vedle postele. 

Co s tím? Měl to být ten pravý! Nebo alespoň někdo, s kým by to mohlo chvíli klapat!

Přinejmenším to vypadalo na sakra kvalitní milostné hrátky.. Ze všeho nejdříve se uklidněte a dejte mu druhou šanci – pokud existuje jediný důvod, proč si ji zaslouží. Kdekdo nepodal napoprvé nejlepší výkon. Je-li to pořád zlé, nebo i horší – jednejte. Pokud máte stejný názor a nebojíte se o tom mluvit, jděte do toho. Přineste do situace humor (ale raději ne ten černý, rozhodně ho v záchvatech smíchu nenapodobujte). Nesnažte se celou vinu shodit na něj, musíte jednat takticky. Mluvte o společných zábranách a o tom, co byste si přála. Ne konkrétně o tom, že dělá všechno špatně a funí do ucha jak starý chlap. Jste na dobré cestě - když to ustojí. Šance je však malá. Muži nemají rádi kritiku. Kritiku jejich sexuálních výkonů nejenže nesnesou, oni ji odmítnou jako naprostý nesmysl. Jsou tací, co vám ji uraženě vpálí zpět. V tom případě (pokud nechcete ranit jeho ani svoje city) musíte zkoušet svého partnera krotit, něžně mu šeptat co máte a nemáte ráda a případně ho donutit sahat tam, kam má. 

Je to běh na dlouhou trať a musí to být vážně Láska – jinak nemá cenu se namáhat.

Přetrvává-li vaše postelové neporozumění a vzpomínáte na bývalé šikovnější milence, zavčas to ukončete. Nejednou bude sex ve Vašem vztahu jediné pouto, které Vás sblíží po hádce nebo v době krize. Trvalé neuspokojení se na Vás odrazí, věřte tomu nebo ne. Lepší nějaký sex než žádný sex !

 

 

 

 

Text: MH