Velikonoce: Vyblbněte se s dětmi aneb tyto dekorace zvládnete levou zadní!

Velikonoce: Vyblbněte se s dětmi aneb tyto dekorace zvládnete levou zadní!

Ve vzduchu je cítit jaro, lezavé počasí se nám snad už konečně vyhne a s pohledem na rozkvetlé tulipány, primulky a velikonoční ušáky nám ten život připadá tak nějak veselejší. Vypněte a najdete si čas na domácí tvoření s vašimi nejmenšími. Uvidíte, že si kreativní odpoledne maximálně užijete. Pokud vaše nápady pokulhávají, nechejte se inspirovat.An adorable Easter tree:

Ozdobte si zlatý déšť!

Vydejte se na procházku za město, nebo zaběhněte do krámu a přineste si domů větvičky. Na střídačku je můžete ozdobit pastelovými stuhami a skořápkami z vajíček, do kterých vytvoříte opatrně otvor, kam usadíte na smotek vaty, nebo chomáčku ze slámy kuřátka. Postřeh: Krásně vypadá, když vyfouknete vajíčka a ty s bílými skořápky obalíte spodní částí v záplavě zlatých třpytek.

 

Wonderful easter decor with eggs and fedders! DIY upcycle egg boxes /// Tolle Oster-Dekoration zum Selbstmachen. Wiederverwenden von Eierkartons:

Opravdu stylová velikonoční dekorace: A navíc za pár chvil!

Větší či menší karton od vajec zbavte horního víka a vyhrajte si s jeho výzdobou hned na několik způsobů. Skořápky mohou ukrývat svíčku, postačí kousek knotu zalít voskem. Do druhého výklenku nasypte menší vajíčka v barvě pestrobarevných pastelů, zasaďte do skořápky obilí, přidejte skořápky z křepelčích vajíček, nebo si v krámě pořiďte miniaturní cibulky hyacintů, které vám za několik dní rozkvetou do krásy a omamné vůně.

 

Easter centerpiece: Kytice tulipánů, růží a narcisů, která bude poutat pozornost!

Udělejte si radost řezanými květinami a usaďte je do vázy s velikonočním kabátkem. Budete potřebovat větší skleněnou nádobu, nebo zavařovací sklenici. Doprostřed vložte úzkou vázu s vodou a zbylý prostor vyplňte plastovými, keramickými, nebo kartonovými vajíčky. Tip: Pokud se vynasnažíte, aby vajíčka ladily s květenou, bude výsledný efekt na jedničku

 

similar to another cake I've made for years. If I can pull off the decorations this should be a hit!:

 

Upečte bábovku, se kterou druhým vyrazíte dech

Je nám to jasné, prostě nestíháte dřepět u plotny, vypadat skvěle a ještě mít doma perfektně naklizeno. Plně vám rozumíme, protože jsme na tom podobně. A právě proto v redakci nejraději sáhneme po dezertu, co je za pár chvil hotový a budí dojem, jakoby jsme se s ním mořili hodiny. Upečte si vaši oblíbenou bábovku tak, jak jste zvyklí a jakmile zchládne, tak ji zalijte čokoládou. Pak teprve přichází na řadu to pravé zdobení. Vyšperkujte ji čokoládovými vajíčky, bonbony a přidejte marcipánové, nebo fondánové postavičky. Okraje bábovky pak zvýrazněte lentilkami a pokud se vám bude chtít, tak i čokoládovým krémem. No, řekněte, nevypadá to nádherně?!