„Nevěrní“ MUŽI V NADĚJI

Muži jsou skvělé bytosti? Sám režisér se smíchem přiznává, že bylo načase přijít s filmem, který by ukázal, jací jsou muži skvělé bytosti. Scénář si napsal sám, ovšem stálo ho to hodně přemýšlení a času. V podstatě se prý musel dlouho zamýšlet sám nad sebou, al


Muži jsou skvělé bytosti?

Sám režisér se smíchem přiznává, že bylo načase přijít s filmem, který by ukázal, jací jsou muži skvělé bytosti. Scénář si napsal sám, ovšem stálo ho to hodně přemýšlení a času. V podstatě se prý musel dlouho zamýšlet sám nad sebou, ale najednou to bylo jasné. „Objevil jsem na sobě pouze dvě slabosti: ženy a přílišnou skromnost. I o nich tedy bude má komedie,“ řekl režisér.

Muži v naději

Čtěte také: Recenze: Larry Crowne (Moje krásná učitelka), USA 2011

O čem to bude?

Film vypráví o uťáplém Ondřejovi (Jiří Macháček), s kterým se začíná jeho žena Alice (Petra Hřebíčková) tak trochu nudit. Proto musí zasáhnout tchán (Bolek Polívka), velký znalec žen. Názorně ukáže zeťovi, že trocha nevěry žádnému vztahu neuškodí, ba naopak, nevěra může zachránit manželství. Jeho pozitivně naladěná žena (Simona Stašová) to v podstatě nevědomky potvrzuje. A tak na scénu přichází půvabná Šarlota (Vica Kerekésová), která všem mužům ve filmu poplete hlavy!

Muži v naději

Soutěžte s Dokonalou Ženou o skvělé ceny!

Co na nevěru herci?

Zda opravdu může nevěra zachránit manželství ukáže film, ovšem herci si o tom myslí své. Simona Stašová tvrdí, že ano, že nevěra může manželství okořenit, ale nesmí se o ní ten druhý dozvědět. Jiří Macháček trvá na tom, že nevěrný je být lepší pouze ve filmu, nikoli ve skutečnosti. A Petra Hřebíčková neví, ale rozhodně nerada by to ve skutečném životě chtěla vědět, anebo nevěru dokonce řešit.

Text: www.ivavondrova.cz

Foto: archív filmu