Elegantní móda v odstínu pudru: Na jaře vám bude slušet!

Elegantní móda v odstínu pudru: Na jaře vám bude slušet!

Je vysoce elegantní, snadno se kombinuje s jinými barvami a navíc rozhodně sluší všem ženám. Svěží, něžný a decentní tón pudru neváhejte povolat také do vašeho šatníku, právě na jaře vám prokáže maximální službu. My jsme těmto kouskům naprosto propadli a dali jsme s


Je vysoce elegantní, snadno se kombinuje s jinými barvami a navíc rozhodně sluší všem ženám. Svěží, něžný a decentní tón pudru neváhejte povolat také do vašeho šatníku, právě na jaře vám prokáže maximální službu. My jsme těmto kouskům naprosto propadli a dali jsme si za cíl, že s touto inspirací vyrazíme na štaci po obchodech.

 

Dáma každým coulem

LOLO Moda: Classy women's fashion: Je nám zcela jasné, že na džíny jen tak něco rozhodně nemá a hned tak mít nebude, ale pokud míříte na rande, pohovor, nebo obchodní jednání, probuďte z letargie vaše ženství a vyvenčete šaty, co vaše křivky obepnou jako druhá kůže a vykouzlí tak dokonalou siluetu, na které se pánové nebudou moci vynadívat. Pohodlný křivák vyměňte za béžový kabátek, do uší připněte výraznější náušnice s nádechem do lososové, nazujte si lodičky s otevřenou špičkou a kabelku volte do podobného odstínu se zlatým zdobením. Myslím, že v tomto outfitu vám projde úplně všechno, oč budete usilovat. Chlapi vám budou padat k nohám a nové místo vám doslova vnutí.   Classy:

Elegance, co to říká jasně: Vy prostě máte styl!

Dejte sbohem legínám, i když jsou sebelepší a oblečte vaše tvary do vyšší pouzdrové sukně v odstínu whiskey, vklouzněte do jemného svetříku s efektem mašle a váš pas povolejte na scénu s tímto lehounkým kabátkem, co vypadá opravdu božsky. Barva pudru se dokonale doplňuje s odstínem horkého kakaa, mléčné čokolády, temně hnědé, koňakové a zlaté. Co se týká šperků, rozhodně volte perly. Jsou nadčasové, a když už budete investovat do její sladkovodní varianty, rozhodně nespláčete nad výdělkem. V kurzu totiž budou už napořád.  

"Untitled #504" by yasminasdream on Polyvore:

Vytaste se s mechově zelenou a věřte, že budete sbírat komplimenty jako houby po dešti

O její neutrální eleganci jsme již mluvili a tento dokonale sladěný outfit, kde hlavní roli udává zelená, je tomu důkazem. Pokud pudrovou, béžovou, nebo světlý  odstín napěněného kapučína považujete za jednoduše nudný, oživte ho svádivou zelení lesa. Pouzdrová sukně s motivem květeny nádherně kontrastuje s efektním horním dílem a klasické sáčko to celé mírní. Lesklé lodičky v nude odstíny jsou top a pokud milujete klobouky, začněte je nosit. A to i přesto, že vám bude připadat, že jste asi jediná, která tomuto slušivému doplňku propadla. Proč nevybočit z řady, když víte, že vám tolik sluší. ♚♔ Ғσℓℓσω ғσя мσяɛ ɢяɛαт ριиƨ Ғσℓℓσω: нттρ://ωωω.ριитɛяɛƨт.cσм/tammyhaven/♛ Pintrest: @tammyhaven ☽ ☼☾ ♛ ˳*✦∗˚೫˳♡˳೫˚∗✦*˳: Univerzální nude odstín můžete preferovat také na spodním prádle, které pak můžete vzít pod světlou halenku, krajkové tričko, nebo průhlednou blůzu.  

Krajka umí

A pokud míříte do společnosti, rozhodně zvolte šaty, které budou kopírovat vaši ženskou siluetu se vším všudy a transparentní krajka navíc prozáří strohý střih. Sandálkové lodičky na podpatku osvěží outfit a nevšední psaníčko rozhodně zaujme. Buďte za princeznu, a to i v těchto krátkých malých pudrových. Budou vám slušet! polyvore.com; pinterest.com