Pozvánka: Prague Fashion Weekend 2011

Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku! Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů z Paříže, Milána nebo New Yorku. Letos „to všechno propukne“ přesně v pátek 23. září, a to konkrétně v osm hodin večer. Tento ročník připravovaného veletrhu Prag


Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku!

Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů z Paříže, Milána nebo New Yorku. Letos „to všechno propukne“ přesně v pátek 23. září, a to konkrétně v osm hodin večer. Tento ročník připravovaného veletrhu Prague Fashion Weekend bude zahájen skutečně ve velkém stylu! Těšit se můžete na celé dva programové bloky, plné bezpočtu přehlídek domácích i světových návrhářů ale i na novou exkluzivní kolekci, kterou představí světová značka luxusního spodního prádla La Perla.

Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku!

Světové lahůdky

Kromě již zmíněné (doslova) „perly“ celého veletrhu v podobě prezentace kolekce La Perla jsou připravena přehlídková mola i pro jiné světové velikány. Například boutique Obsession, módní koncept, patřící k nejluxusnějším špičkám v Praze letos představí kompletní kolekci přehlídek značky Viktor&Rolf a bude se na co dívat.  Boutique Obsession u nás zastupuje značky jako DRIES VAN NOTEN, Stella McCartney, LAGERFELD, Maison Martin Margiela, Oscar de la Renta, Paul Smith, BIKKEMBERGS, JIL SANDER, NINA RICCI nebo MONCLER, takže se dá očekávat, že předváděné modely nesoucí značku Viktor&Rolf budou skutečným módním orgasmem! A podobně tomu bude asi i v případě módního kultu BRICE MENSAH, značky, známé svou originální koncepcí v pojetí luxusu. Tentokrát si na nás chystá premiérovou kolekci s názvem „INJUSTICE“!

Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku!

Domácí osobnosti

trendy kolekcí LOLA LOLA, která vyniká použitými, superjemnými materiály a korálkovými výšivkami, se na Prague Fashion Weekendu 2011 blýskne i naše hvězda módního nebe – Beata Rajská. Chybět nebude ani návrhářské duo, Daniela Flejšarová a Eva Janoušková, tvořící pod značkou E.daniely. Tyto dvě „fashion divy“  obohatí program představením kolekcemodely podzim/zima 2011-12 „Black gold“ – prý půjde o provokující a současně velmi nadčasovou módu. Strohé a přísné linie modelů v kontrastu s řasením a bohatými draperiemi – v tomo duchu bude představena módní kolekce, pod kterou je podepsána návrhářka Hana Havelkova. Dokonce i jedna z nejúspěšnějších českých návrhářek, Tatiana Kovaříková,  zakladatelka značky TATIANA, odkryje veškerá tajemství své nové fashion řady podzim/zima 2011, která prý bude synonymem pro luxus, pohodlí a originalitu.

Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku!

Průběh Prague Fashion Weekendu 2011

Plynulé přechody mezi jednotlivými prezentacemi umělců ze světa módního designu zajistí velmi bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude i fascinující přeměna jedné z nejprestižnějších restaurací v Praze, Buddha-bar restaurant, a to sice na jedinečné přehlídkové molo.

Prague Fashion Weekend 2011 – módní událost roku!

 

Celou akci bude moderovat vycházející hvězda českého hudebního nebe, talentový objev a krásná žena, Klára Vytisková. Klára je médii často označovaná za “módní ikonu“. Proslula výstředními kostýmy, netradičními kombinacemi a skvělou pódiovou show, takže má veškeré předpoklady pro to, aby se zhostila role průvodkyně po celou dobu trvání velkolepé módní události Prague Fashion Weekend 2011!

 

 

Podrobnější informace o programu, přehled kontaktů i aktualit se podívejte na praguefashionweekend.cz

 

 

Text: Ela Procházková