Gucci, Louis Vuitton, Dolce&Gabbana společně v Praze!

O tom, že se jedná  o výjimečná štěňata, svědčí nejen sportovní výsledky jejich otce, ale také jejich nevlastního staršího bratra White Elbony, který je držitelem jednoho ze dvou historicky udělených nejvyšších ocenění v dostihovém šampionátu CGDF: Zlatý chrt – Velm


O tom, že se jedná  o výjimečná štěňata, svědčí nejen sportovní výsledky jejich otce, ale také jejich nevlastního staršího bratra White Elbony, který je držitelem jednoho ze dvou historicky udělených nejvyšších ocenění v dostihovém šampionátu CGDF: Zlatý chrt – Velmistr. Zájemci o další vrhy spěchejte, spermobanka s genetickým materiálem TOP sportovce Big Daddy Cool je již téměř prázdná!

Čtěte také: Jak bojuje bývalá miss ČR Lucie Křížková (Váchová) s piráty

 

Big Daddy Cool je greyhound, který patří mezi TOP sportovce Austrálie i mezi TOP plemenné psy celého světa. Cena Big Daddy Cool, přesněji jeho genů – strmě vzrůstá. Vřava fanoušků celého světa toužících po jeho potomcích narůstá úměrně s úbytkem zásob genů v genobance. Jméno Big Daddy Cool vzbuzuje úctu a respekt.

Není bez významu, že otcem Big Daddy Cool je Just The Best - v překladu "Prostě to nejlepší". Kvalitu genové linie této chrtí rodinky potvrzuje i nevlastní bratr štěňat White Elbony, držitel titulu
Zlatý chrt – Velmistr
. Toto ocenění může získat pouze závodník, který je v dané kategorii vítězem tří dostihových sezón po sobě a v historii šampionátu Zlatý chrt byl tento nejvyšší titul udělen pouze dvakrát. Toto unikátní vítězství dokládá, že tento chrt má permanentně a nadstandartně vynikající fyzickou kondici. White se však nevěnuje jen sportu. Je milý k lidem a rád si hraje s ostatními pejsky. Přestože již dávno není štěně (oslavil páté narozeniny), zdá se, že výraz věčného štěněte mu už asi zůstane. Téměř na každé  fotografii ze závodů nebo dekorování se směje.

Čtěte také: Max Mara: Fenomén italské módy bez návrháře?

 

Někomu by se mohlo zdát, že jména štěňat jsou rozmarným výmyslem, opak je ale pravdou.

„Jména štěňat byla vybírána s ohledem na jejich slavné předky. První část jejich jmen jsou vždy po otci, Big Daddy Cool, či matce, Queen Smig, dle toho zda se jedná o psa či fenu. Druhá část jména také není vybrána náhodně. O tradici ve jménech chrtů u České greyhound dostihové federace (ČGDF) se zasloužila fenka Dior dovezená z Irska, která své jméno získala po své irské mamince. Celá jména štěňat jsou tedy Big Daddy Gucci, Big Daddy Louis, Queen Vuitton, Cool Dolce a Cool Gabbana,“ objasnil prezident České greyhound dostihové federace, Zdenek Grondol.

 

Jaké jméno psa, takový oděv pána, to je motto, které vzali majitelé, čekající na přílet štěňátek, za své. Jeden z nových majitelů oblékl módní značku Gucci, majitelé pejsků Big Daddy Louisa Queen Vuitton, zvolili oblečení luxusní značky Louis Vuitton a majitelka pejsků Cool Dolce a Cool Gabbana svůj outfit také přizpůsobila jménům svých nových štěňátek. 

Právě pro tyto výše uvedené vlastnosti a sportovní schopnosti si noví majitelé vybrali tento vrh greyhoundů až z daleké Austrálie. Jeden z majitelů, prezident České greyhound dostihové federace, prohlásil: „Dohodli jsme se s přáteli, že odebereme celý vrh štěňat. Nechat tam některého z bratříčků „Wajtíka“ prostě nejde.“ Fotografie australských štěňat napovídají, že jeden pejsek jako druhý jsou Wajtíkovi velmi podobní, vlastní stejný výraz. Spolu s majiteli na letišti na australská štěňátka čekali  i greyhoundi Dior a Chanel.

 

Jména štěňat byla vybírána s ohledem na jejich slavné předky. První část jejich jmen jsou vždy po otci, Big Daddy Cool, či matce, Queen Smig (majitel, známý australský chovatel, Anthony Duggan), dle toho zda se jedná o psa či fenu. Druhá část jména také není vybrána náhodně. O tradici ve jménech chrtů    u České greyhound dostihové federace (ČGDF) se zasloužila fenka Dior dovezená z Irska, která své jméno získala po své irské mamince. Celá jména štěňat jsou Big Daddy Gucci, Big Daddy Louis, Queen Vuitton, Cool Dolce a Cool Gabbana.

 

Majitelé svá štěňátka již přihlásili do chrtí školičky Greyhound Schooling Academy v Praze, akreditované Českou greyhound dostihovou federací, ve které se naučí základním návykům nutným pro život v domácnosti a dovednostem nutným pro chrtí závodění. Jejich nejlepším učitelem bude ale jistě jejich nevlastní bratr White Elbony.

 

Text: DD