Hubnutí díl druhý: Radiofrekvenční liposukce

„Při výšce 160 centimetrů vážím 48 kg. Spadám tedy do kategorie žen s mírnou podváhou. O to víc mne ale trápila celulitida, která je zapříčiněna špatnou životosprávou a nedostatečným pitným režimem. Necvičím nijak pravidelně. Spíš mám vždycky nárazové snahy, kter


„Při výšce 160 centimetrů vážím 48 kg. Spadám tedy do kategorie žen s mírnou podváhou. O to víc mne ale trápila celulitida, která je zapříčiněna špatnou životosprávou a nedostatečným pitným režimem. Necvičím nijak pravidelně. Spíš mám vždycky nárazové snahy, které mi déle jak 5 měsíců nevydrží. A tak se na pokožce zadních partií, která se mi cvičením vždy vyhladila, pomerančová kůže zase začala objevovat. Radiofrekvence je velmi dobrou alternativou, jak dát celulitidě sbohem na dlouhé měsíce a navíc bez jakékoli námahy.

Radiofrekvenční liposukce a její průběh

Při návštěvě studia Slim&go jsem nejprve vyplnila dotazník, který vyhodnotil můj zdravotní stav a genetické predispozice. Následně jsem podstoupila analýzu tělesné kompozice. Provádí se na speciálním přístroji InBody, kdy v rukou tisknete dvě elektrody a do dvou minut jsou vám naměřeny hodnoty tuku, hmotnost svalstva a celkový objem vody v těle, který je při boji proti celulitidě zásadní.

Poté mi byl diagnostikován stupeň celulitidy, který jsem měla v počátečním stádiu, kdy se ďolíčky objevují při stisku pokožky či při zatnutí svalů při chůzi. Po konzultaci s paní masérkou jsme se shodly na podstoupení tří procedur s čtrnáctidenním odstupem.

Procedura radiofrekvence je bezbolestná. Problémové partie jsou potřeny účinným gelem a poté se po nich přejíždí radiofrekvenčním přístrojem. Pocity jsou stejné jako při klasickém ultrazvuku s bonusem toho, že přístroj příjemně prohřívá partie. Celé ošetření trvá kolem 60 minut.

Malé výsledky jsou viditelné ihned, radikální cca po týdnu dodržování pitného režimu. Doporučují se minimálně 3 litry neslazené nesycené vody ochucené šťávou z citronů. Celkově se pokožka také zjemní."

Čtěte také: Hubnutí díl první: Kavitace

O Radiofrekvenční liposukci

Radiofrekvenční liposukce je neinvazivní, proto nejsou třeba žádná omezení ani rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Standardně se při ošetření používají dvě hlavice. Jednak unipolární hlavice s působností až do hloubky 15 mm, která stimuluje tukové buňky k vyprazdňování a tím pomáhá k tvarování problematických partií. Pak je to bipolární hlavice s působností do hloubky 6 mm. Ta má maximální účinek na podkožní kolagenní vlákna a následné vypnutí a omlazení pokožky.

Náš tip: Skvělých výsledků se dosahuje při kombinaci této metody s kavitací.

Na co dát pozor?

Radiofrekvence je vhodná téměř pro všechny ženy, které touží po hladší pokožce bez pomerančové kůže, pokud nejsou v období těhotenství či laktace. Zvýšenou opatrnost by měly mít ženy s rakovinou či kovovými implantáty v těle. Konzultace s odborníkem se doporučuje v případech srdečního onemocnění, poruch srážlivosti krve, onemocnění pojivové tkáně.

Nevíte, zda je pro vás radiofrekvenční liposukce vhodná?

Domluvte si odbornou konzultaci s lékařem Ali Amirim přímo ve Slim&go, který posoudí váš zdravotní stav a popřípadě doporučí jinou proceduru, která pro vás bude vhodnější.

O Slim&go

Vysoce moderní studio má 4 pobočky v Praze (Londýnská 57), Brně (Hybešova 61), Českých Budějovicích (Na Mlýnské stoce 9a) a Plzni (Poděbradova 1). Těšit se zde můžete na příjemnou atmosféru, vysoce kvalifikovaný personál i soukromí oři jednotlivých procedurách. Krom kavitace zde můžete podstoupit radiofrekvenci, lifting, trvalou epilaci, prodlužování řas, lymfodrenáž, těhotenský zábal, detoxikační zábal, kryolipolízu, lipodestrukci a mnoho dalšího.

www.slim&go.cz

Text: Jana Tobrmanová