Jak se krášlí Dámský klub

A pomohla jim k tomu vizážistka Dana Kotková, která jim představila nové líčení Art Deco, a pak už se typicky žensky přehrabovaly v nekonečné nabídce make-upů, očních stínů, rtěnek a pudrů. Čtěte také: Pleťové masky pro krásnou pleť – doma jako v salonu O své zkušen


A pomohla jim k tomu vizážistka Dana Kotková, která jim představila nové líčení Art Deco, a pak už se typicky žensky přehrabovaly v nekonečné nabídce make-upů, očních stínů, rtěnek a pudrů.

Čtěte také: Pleťové masky pro krásnou pleť – doma jako v salonu

O své zkušenosti se podělila Sandra Pogodová: „ Díky své profesi musím být neustále v obraze. Chodím do práce do divadla a jsem dost sledovaná osoba, potřebuji se cítit dobře a tak musím logicky sledovat módní trendy. Navíc ART DECO je mé oblíbené období, mám jím např. vybavený byt," to jsou slova Sandry


Jiný - praktický pohled na dekorativní kosmetiku má Linda Finková:" Dost často chodím pozdě a tak potřebuji hodně rychle nalíčit. Např. minerální pudr je přesně ideální co mně spolehlivě pomáhá a plní mé potřeby," řekla krásně nalíčená Linda.

Linda Finková

Z jiné strany se dívá na smysl líčení a malování Vlaďka Pirichová:" Jsem maminka dvou dětí a myslím, že i mamka může být krásná nejen když si odskočí od plotny, ale i u ní" vesele prohodila Vlaďka a svým typických smíchem „nakazila" všechny aktéry odpoledního líčení.

Vlaďka Pirichová

 

Čtěte také: Dokonale krásná jen za pár kaček

Když děvčata přicházela, každá měla naspěch. Jedna musela na další schůzku, druhá k dětem, další na nákup. Jak pozorně poslouchaly výklad, prohlížely si stovky vzorků a zkoušely, co které nejvíce sluší a samozřejmě také jedna druhé radila, co si má s sebou vybrat. Herečky si zkoušely, které make-upy, stíny, linky, rtěnky a pudry jim nejvíce sluší,  aby nejen tento večer mohly na své tváře aplikovat vše nejnovější a nejmodernější, ale také co je zdravé pro pleť a samozřejmě jak se která cítí nejlépe a nejhezčí.

Jak čas plynul, z původně plánované hodiny bylo najednou hodin několik. To však žádné nevadilo všechny tři  spokojeně odcházely na skok domů, aby se v plné kráse sešly večer u svého oblíbeného sushi.

Čtěte také: Sáhněte po štětcích – a vaše líčení bude krásnější

 

 

Foto: archiv ARTDECO

Text: DD