Sexuální turistika pro ženy

Bavíme se tu o klasické, průměrné dovolené. Týden, deset nocí nebo dokonce dlouhých čtrnáct dní v nějakém přímořském městě či hotelovém resortu. Neválíte se samozřejmě celou dobu u bazénu nebo na pláži. Nejste přeci ten typ a potřebujete pohyb a akci. Takže zvolíte


Bavíme se tu o klasické, průměrné dovolené. Týden, deset nocí nebo dokonce dlouhých čtrnáct dní v nějakém přímořském městě či hotelovém resortu. Neválíte se samozřejmě celou dobu u bazénu nebo na pláži. Nejste přeci ten typ a potřebujete pohyb a akci. Takže zvolíte pár výletů na lodi, autobus do horské vesnice nebo si půjčíte skútr.

Mluvíme tu o dovolené, na kterou jste jela s kamarádkou nebo s partou lidí, kteří jsou nezadaní. Ostatně stejně jako vy.

Dny jsou horké, vzduch je slaný a rackové podbarvují tu slast příjemnou kulisou. A co víc!? Vaše tělo zlátne, slaný vzduch a voda dělají dobře vaší pleti a cítíte se být nádherná. Když se večer pěkně namalujete a zvolíte odvážnější šaty, než ty, které byste nosila v rodné zemi, vaše sebevědomí stoupá.

Čtěte také: Exotický ostrov v Atlantickém oceánu

Sexuální apetit rezonuje na plné obrátky. Je to tím, že jste mnohem víc ve styku se svým tělem. Vystavená v plavkách v paprscích slunce, opalovací mléko roztíráte po kůži několikrát denně a chladná voda vás osvěžuje příjemným lechtivým způsobem.

Co si budeme nalhávat – zkrátka už chybí jen vášnivý sex na pláži. Protože noci, ty jsou teprve žhavé a voňavé.

Nic není nemožné! Kdybyste jen tušila, kolik můžete mít takových příležitostí, asi byste se zhrozila.

Každé prázdninové letovisko obsahuje (stejně jako množství lehátek a slunečníků) velkou skupinu mužů, kteří jsou ochotni strávit s vámi zamilované dny plné něhy a romantiky a poté vám se slzou v oku dát sbohem.

Další turnus je už na cestě a možná se v něm najde jiná křehká duše, která touží po objetí v měsícem osvětlených vlnách.

Máte na to žaludek? To je důležitá otázka. Ne každá žena je schopná se pomilovat s cizincem, s nímž si sotva rozumí a nemít z toho špatný pocit. Jste-li vyloženě proti takovým radovánkám a považujete je pod svou úroveň, nemá cenu se dohadovat.

Jsou ale ženy, které si něco takového nedokáží představit a o to více jsou potom překvapené. Když přijmou pozvání na zmrzlinu a procházku po pláži, najednou se jim ta představa nepříčí.

Onen vyvolený je přeci krásný chlap s tajemným kukučem a plachým úsměvem. Jezdí na motorce a zdraví familiérně obsluhy v restauracích a rybáře v loďkách. Má zářivé zuby a dívá se na vás, jakoby nikdy neviděl nic krásnějšího.

U koktejlu se snažíte svojí necvičenou angličtinou porozumět té jeho suverénní, ale velmi pochybné. Vlastně je to docela legrace. Má vás už v hrsti a vy to zjistíte, až když vás před hotelem zkušeně políbí a vás zamrazí až na patách.

Pak můžete uvažovat pořád dokola o tom, jestli je to správné nebo ne. Chcete se s ním milovat a raději snad už ani nemluvit. Neuvěřitelně vás přitahuje, ale to je naprosto všechno. Jak jednoduché, skoro až primitivní.

Zapamatujte si, že ať už ten úžasný cizinec vypadá jakkoliv zamilovaně, jde jen o letní románek. Ano, možná zamilovaný je, zkrátka má velké srdce a zvládne to víckrát za sezónu. I tak se vám po něm možná bude stýskat a nostalgicky po návratu z dovolené nejednou zavzpomínáte.

Ovšem vyměňovat si e-maily a podobně, to snad ani není potřeba.

Nemá smysl se snažit o duchaplné rozhovory. I žertování zůstane pravděpodobně na té nejjednodušší bázi.

Trapné chvíle (především konverzační) brzy vyblednou, a v paměti zbudou jen dokonalé obrázky.

Co se týče ochrany, je zbytečné cokoliv dodávat. V dnešní době jde snad o naprostou samozřejmost.

Takže je na vás, necháte-li se na dovolené jen unášet fantazií, nebo se líbat na krk při západu slunce anebo rovnou svést.

A kamarádka, která se na vás u jedné z fotek z dovolené podívá značně významně od vás dostane nazpět jen zasněný úsměv a slastně přivřená víčka.

Není se za co stydět, muži si oblíbili sexuální turistiku už dávno a dokonce jsou známé destinace, kam jezdí ženy za teplem a za tím, po čem zkrátka touží.

Text: mm