Léto pro nastávající maminky

Světovou jedničkou v oblékání pro nastávající maminky je italská značka Pietro Brunelli. Modely tohoto návrháře jsou k dostání i u nás. Ale můžete je prostě přijmout také jen jako inspiraci a vyhledat třeba z nabídky levnějších obchodů něco podobného.   Šatičky, tu


Světovou jedničkou v oblékání pro nastávající maminky je italská značka Pietro Brunelli. Modely tohoto návrháře jsou k dostání i u nás. Ale můžete je prostě přijmout také jen jako inspiraci a vyhledat třeba z nabídky levnějších obchodů něco podobného.

 

Šatičky, tuniky a sexy topy

Na léto vše jen na ramínka, volné, v pestrých barvách a šikovných úpravách, které se flexibilně přizpůsobí různými zavazovačkami vzadu nebo po stranách rostoucímu bříšku. Díky tomu jsou předurčeny stát se nadčasovou součástí šatníku budoucích maminek, dají se totiž nosit i po porodu. Použitým materiálem je především prodyšná, praktická viskóza, kterou večer přemáchnete a ráno můžete znovu obléknout. Letošní těhotenskou kolekci Pietra Brunelliho charakterizují právě tyto jemné a na dotek příjemné materiály. Barvám dominují růžová, námořnická modrá, zelená i světlé barvy, často kombinované s ručním květinovým nebo batikovým potiskem. Výsledkem je elegantní look do kanceláře či na pracovní schůzku i pohodlná ležérnost pro volný čas.

 

Nezapomeňte na pěkné prádlo

Když se vaše tvary začnou v těhotenství měnit, neznamená to ještě, že musíte rezignovat na eleganci a půvab a navléknout na sebe nevzhledné bombarďáky a tlusté podprsenky. Například značka Anita maternity se právě na těhotenské prádlo zaměřila a výsledkem jsou vkusné a praktické těhotenské podprsenky, podprsenky na kojení, noční prádlo pro pohodlné kojení, plavky, speciální odlehčovací prádlo a také funkční kalhotky, které urychlují znovuobnovení pevnosti břišní stěny po porodu. Takové prádlo z dokonale elastických a přitom jemných materiálů dokáže růst spolu s těhotnou ženou, takže zaručuje pohodlí a příjemný pocit po celých devět měsíců.

Text: Gabriela Koulová

Foto: 2media, Pietro Brunelli, Anita maternity