Léto ve znamení romantiky

Vždyť to všechno jsou příležitosti, jak předvést svůj osobitý styl. Nebojte se ukázat, že vám romantická móda není cizí, ale že jste pro ni dokonce stvořeni. Tak, kam vyrazíte? Na večírek Chystáte se na zahradní party nebo na oslavu narozenin? Popusťte uzdu své fantazii a


Vždyť to všechno jsou příležitosti, jak předvést svůj osobitý styl. Nebojte se ukázat, že vám romantická móda není cizí, ale že jste pro ni dokonce stvořeni. Tak, kam vyrazíte?

Na večírek
Chystáte se na zahradní party nebo na oslavu narozenin? Popusťte uzdu své fantazii a překvapte nápaditým modelem. Pokud chcete být romantická, klasickou černou na chvíli odložte do kouta. Šaty, topy, sukně či kalhoty volte v jemnějších odstínech růžové, žluté a pistáciové doplněné veselými letními vzory z lehkého materiálu. Svůdně a romanticky působí ramínka, volánky, odhalená ramena a záda. Dobře se doplňují do zlata laděnými lesklými doplňky a sandály.

Do města
Rozhodli jste se, že si dáte malou procházku po městě? Kouzelná atmosféra starých uliček s tajemnými zákoutími  a malými útulnými kavárničkami dodávají tu správnou romantiku každému letnímu dni. A co na sebe? Pokud nefandíte růžové, zkuste romantické odstíny lososové zkombinované s červenými nebo purpurovými tóny. Budete vypadat elegantně a vyhnete se efektu cukrové pralinky. Jako doplněk můžete použít šátek z splývavého materiálu, letní vzorovanou tašku, případně netradiční sponu do vlasů s romantickým námětem, např. v podobě kvítku.

V přírodě
K pikniku nebo k procházce u vody se hodí sportovnější oblečení. Romanticky sladěná budete určitě s pomocí námořních námětů, pásků a doplňků. Bílá, námořnická modrá a červená barva se vzory z vás udělá magnet na obdivné pohledy. Oblečení doplňte pohodlnými bílými nebo červenými látkovými teniskami a sportovní taškou - společně dokážou divy!

Na doma
I doma bychom měli dát prostor romantické módě. Sedět se sklenkou vína při svíčkách se dá sice také v teplákách, ale jistě to nemá s romantikou hodně společné. Pro svůj lepší (romantický) pocit zvolte letní vzdušné župany, saténová kimona, krátké košilky, krajkové negližé ... Barva může být libovolná a může být doplněna vzory k dané příležitosti - srdíčka, květiny, drobné výšivky nebo nápaditá krajka dodá domácímu oblečení ten správný romantický šmrnc.

Nechali jste se inspirovat naší romantickou módou? Nezapomeňte však na jeden důležitý doplněk, který sice nikde nekoupíte, ale dodá (nejen) oblečení tu správnou přidanou hodnotu. Je to vaše letní romantická nálada a rozzářený úsměv ...

 

Text: Ela Procházková