Sex na prvním rande?!

Sex na prvním rande?!

Svléknete-li si kalhotky na první dobu, ukazujete tím, že: Si zkrátka ráda užíváte. Neberete život tolik vážně, hlavně že je legrace. Vychutnáváte si přítomnost – žij, jakoby by měl zítra nastat konec světa! Je to pro vás běžné. Jste do něj po uši zamilovaná a udělá


Svléknete-li si kalhotky na první dobu, ukazujete tím, že:

Si zkrátka ráda užíváte.

Neberete život tolik vážně, hlavně že je legrace.

Vychutnáváte si přítomnost – žij, jakoby by měl zítra nastat konec světa!

Je to pro vás běžné.

Jste do něj po uši zamilovaná a uděláte pro něho úplně cokoliv.

 

Všimněte si, žádný bod nevykazuje vyloženě nic negativního. Přesto díky tomu mohou později vzniknout nesrovnalosti, protože vy to možná cítíte docela jinak!

 

 

 

Nový objev vás může chápat jako bezva kamarádku do postele. Nebo někoho, s kým mu bylo moc fajn a je za to vděčný. Doufá, že si to třeba zopáknete.

Ženu, která bere život podobně jako často on.

Pokud máte pocit, že by z toho mohlo být něco vážnějšího – zkuste raději chvíli počkat a sledovat jeho i svoje chování. Existuje také varianta, že ani k ničemu nedojde a budete nakonec ráda.

 

Jaké jsou vaše běžné zábrany?

Říkáte si, co si o vás pomyslí.

Na to rovnou zapomeňte. Muži obecně takhle puritánsky ženy nesoudí. Dáte-li dostatečně najevo, že tohle běžně neděláte, tím lépe. Zvolíte-li tvrzení, že se mu zkrátka nedalo odolat, ještě lepší!

Bojíte se, že už se neozve.

Stává se to. Dostane, co chtěl a později nejeví zájem. Vyčítáte si, že jste neměla být tak rychle k mání. Ale takový muž si přeci nezaslouží žádné výčitky. Zřejmě nemá dostatečně vyvinutý charakter a vy se nemáte trápit. Dejte si pozor na jemu podobné.

Opadnutí zájmu mu ale nelze zazlívat – stejně tak vy máte právo zařadit zpátečku.

Máte už dost postelových románků.

Pokud jste si nevydařených známostí užila habaděj a potřebujete změnu – je potřeba si vytvořit zásady a jimi se pak řídit.

Nemyslete černobíle!

Není totiž vůbec nemožné vybudovat si pevný vztah přímo z postele. Existuje mnoho párů, které „začaly budovat vztah“ naprosto neplánovaně. Z úletu se pak vyklubalo něco vážnějšího.

 

Pokud tohle není vaše parketa a už za sebou máte mnoho prvních a posledních schůzek, musíte si stanovit vlastní pravidla.

Nepijte moc alkoholu. Alkohol, jak je známo, zatemňuje mysl. Kdo chce být při smyslech, měl by se ho vyvarovat. Všichni asi někdy zažili onu rozpačitou schůzku, kdy do sebe během chvilky obě hrdličky nalijí pár sklenic něčeho na uvolnění. Následující nezkrotné chvilky vášně ve stylu – hoďme to za hlavu a pojďme na věc! – jsou pěkné, nicméně druhý den následuje realita.

Pokud je potenciální princ trochu moc hrr – zkuste ho zastavit a nepřipadejte si jako upjatá stará panna. Ukončete klidně vaše setkání o dost dřív. Třeba mu to dojde a potom může milostivě dostat druhou šanci. Tu poslední.

Přemýšlejte o výběru oblečení. Není fér někoho rozdráždit a pak mu zatnout tipec. Jakmile má oči jen pro vás, krajky lezoucí z výstřihu už nepotřebujete.

Zůstaňte trochu záhadná. Nemusíte na sebe vyklopit veškerou špínu. Nevyjadřujte se úplně ke všemu a nechávejte některá témata otevřená. Bude mít pocit, že si k vám nemůže tolik dovolit.

Pokud máte tendenci se rozpovídat a váš drsný smysl pro humor vaši přátelé obdivují – pozor! Tenhle muž vás zatím tak docela nezná a některé peprné historky může brát jako jasnou výzvu.

Sama jste si o to říkala:)

Pamatujte si! Upřímnost nade vše. Ale ne při seznamování. Prozradíte na sebe víc v návalu upřímné atmosféry a později toho můžete začít litovat.

Jakmile chcete někoho oslnit a ohromit, vykládáte někdy ráda karty na stůl. Svému partnerovi byste už ale mnohé detaily ze svého života jen tak neprozradila.

Text: MH