Skvělý tahák, jak si jaro užít ještě o kapku víc!

Skvělý tahák, jak si jaro užít ještě o kapku víc!

Konečně jsme se dočkali, nevlídná zima se dala na ústup a my můžeme pomalu a jistě odhazovat kabáty, kozačky a naopak vklouznout do sáčka s balerínami. Pokud se cítíte sklesle, prolustrujte si náš návod, který vás nabije nadšením a energie spolu s úsměvem přijdou ruku v 


Konečně jsme se dočkali, nevlídná zima se dala na ústup a my můžeme pomalu a jistě odhazovat kabáty, kozačky a naopak vklouznout do sáčka s balerínami. Pokud se cítíte sklesle, prolustrujte si náš návod, který vás nabije nadšením a energie spolu s úsměvem přijdou ruku v ruce. Takže na co se můžete vlastně těšit?

aa3f8fb41313f63af2d3e7fc86b2fa69

Vyrazte na chalupu!

Co takhle si naplánovat relax někde daleko od civilizace, kde lišky dávají dobrou noc. Zarezervujte si pobyt v roubence na okraji lesa, nebo poblíž třešňového sadu. Právě teď je super být blízko přírody, stát se svědkem, jak se všechno kolem probouzí, tráva se zelená a je všechno tak nějak mnohem hezčí. Na takový víkend vezměte děti, partnera, chlupáče a klidně babičku s dědou. Uvidíte, že vám takto strávené dny udělají po těle i na duši více než dobře.  

Vítr ve vlasech

Kývněte konečně na pozvání tomu sympaťákovi, který vás zve na výlet na motorce. Zajeďte si třeba na zříceninu hradu, k rybníku, nebo na skvělé ovčí sýry, které prodávají v zapomenuté dřevěné kolibě v horách. Trocha adrenalinu a těsný kontakt během jízdy třeba dají vzniknout nové lásce. A když ne, tak nevadí, hlavně že jste se společně královsky bavili. To se totiž taky počítá, ne že ne!

cafe racer date <3 #dreamy #motorcycle #couple:

Co takhle něco nového!

Je úplně jedno, jestli zvolíte novou manikúru, účes, nebo si uděláte radost hříšně drahým sáčkem, co upozorní na váš pas a ladí vám k zrakům. Důležité je, že prostě myslíte sama na sebe. Navíc právě teď je ten nejvyšší čas vyměnit parfém za ten lehoučký, tmavý lak za ten pastelový, nebo hřejivé kozačky za měkoučké, líbivé baleríny. Takže si prostě udělejte radost a to, prosím, bez výčitek. Vy si to prostě zasloužíte.  

Naplánujte si dovolenou

Co takhle prolistovat katalog cestovky u šálku lipového čaje s medem a probrat s rodinou, nebo partnerem letní dovolenou. Léto tady bude za dva měsíce a chlup. Někomu pasuje all inclusive pobyt na pláži, jiný si pronajme plážový domek ve slunné Kalábrii, nebo vypadne ze stereotypu přímo do penzionu ke Gardskému jezeru. Variant je nespočet, vyplatí se zeptat svého já, na co zrovna máte tu největší chuť a pak svolat rodinnou radu. Uvidíte, že vám vidina prosluněného volna udělá dobře. Reading on the beach | #lyoness | Travel now: https://www.lyoness.com/branche/travel:

Detox mysli

Vykašlete se jednou provždy na to, co bylo, teď je teď. Slunce svítí, ptáci zpívají a vzduch voní novými příležitostmi a nadějí. Neduste se trápením, bolestnými vzpomínkami nebo snad tím, že se vám něco nepodařilo. Na tohle všechno je totiž život sakra krátký. Depresivní myšlenky nahraďte těmi dobrými, možná deprese tak nebude mít žádnou šanci, vykopněte ze života ty, co vás (s)prostě využívají, nebo z vás vysávají energii. Otevřete se novým známostem, navazujte nové kontakty, otevřete se více světu a vězte, že s tímto přístupem se budete životem bavit a nebude vám konečně proplouvat mezi prsty. Třeba si konečně všimnete chlápka, který na vás může oči nechat a vy jste si ho prostě proto všechno, co si nosíte v hlavě, nevšimla. A co si budeme namlouvat, to by byla přece sakramentská škoda, nemyslíte?