Přijďte na Drupiho a Davida. Zn.: ZDARMA!

  Těšte se na výtečnou hudbu, dobré víno, světově proslulou italskou kuchyni a spoustu doprovodných aktivit pro celou rodinu. Tato mimořádně atraktivní akce (1. Festival italsko-českého přátelství) začne už v odpoledních hodinách ve čtvrtek 2. června na Staroměstském nám


 

Těšte se na výtečnou hudbu, dobré víno, světově proslulou italskou kuchyni a spoustu doprovodných aktivit pro celou rodinu. Tato mimořádně atraktivní akce (1. Festival italsko-českého přátelství) začne už v odpoledních hodinách ve čtvrtek 2. června na Staroměstském náměstí v Praze.

Hvězdy klasické i populární hudby
Velkolepou oslavu italsko-českého přátelství budou moderovat zpěvačka Kateřina Mátlová a šéfkuchař Emanuele Ridi, který protentokrát vymění vařečku za mikrofon. Paráda vyvrcholí osmou hodinou, kdy se na pódiu objeví naše muzikálové hvězdy Marian Vojtek, Bohuš Matuš, Kamila Nývltová, Radka Fišarová, Tomáš Trapl a další známí umělci. Očekává se dokonce i jedno tajné „želízko v ohni“! Kdo to bude, se dovědí jen ti, kteří se přijdou pobavit...
Během večera vystřídají české kolegy Italové Paolo Belli, Ron nebo Damichi. Sympatické je, že všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

Obdivuhodné budou i kulisy, které dokreslí italskou atmosféru výjimečného večera. Na náměstí se objeví dvacet metrů dlouhá replika Ponte di Rialto, slavného benátského mostu, slavnostně ozdobená a osvícená. A pochopitelně nebude chybět ani gastronomický pavilon - oblíbená restaurace hotelu Alchymist nabídne k ochutnání kulinářské skvosty obou národních kuchyní. Máte-li chuť i na víno nebo pivo, rozhodně nepřijdete zkrátka :-)

Vyfoťte se s Miss
Během večera se můžete vyfotografovat s jednou z deseti finalistek České Miss 2011, které slíbily, že pomůžou dětem s dětských domovů. Za fotku s krásnou modelkou přispějete do zapečetěné kasičky charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem.

Text: (pic)
Foto: www.festivalpratelstvi.cz