Pět otázek pro Miss Earth 2010: Šetří nebo pořádá rozhazovačné orgie?

Zeptali jsme se: Už máte nyní představu, jak naložíte s vyhranými 50 000? Teď je určitě nějakou dobu nechám na zřízeném kontu (Era) a budu si spořit. Chtěla bych pokračovat ve studiích, takže se mi budou peníze jistě v budoucnu hodit. Každá žena miluje boty, kabelky a pod


Zeptali jsme se:

Už máte nyní představu, jak naložíte s vyhranými 50 000?

Teď je určitě nějakou dobu nechám na zřízeném kontu (Era) a budu si spořit. Chtěla bych pokračovat ve studiích, takže se mi budou peníze jistě v budoucnu hodit.

Každá žena miluje boty, kabelky a podobné nezbytnosti. Jak jste na tom s utrácením za tyto položky vy?

Jako každá žena si občas zajdu do obchodního domu a ráda si pořídím něco pěkného na sebe. Myslím si však, že jinak jsem spíš spořivý typ.

Ale podléháte nákupním horečkám?

Já se vždycky s nadšením hrnu do obchodu, ale pak zjistím, že tam nemají nic, co bych si představovala. Takže nakonec pobíhám po obchodě čtyři hodiny a odcházím jen s malou taštičkou.

Za co tedy nejvíce utrácíte?

Momentálně dávám nejvíce peněz na benzin. Dost toho najezdím po Praze a navíc studuji i bydlím v Ostravě, takže toho nacestuji opravdu dost.

Vzpomenete si, kdy jste si založila Váš první účet? A co první výplata?

Účet mám založený asi 7 let a je to pořád jeden a ten samý.  První výplatu jsem dostala tak ve 13 letech z nějaké módní přehlídky a hned jsem ji utratila za oblečení.

 

Text: Jana Tobrmanová